DÜNÜ UNUTNLAR

DÜNÜ UNUTNLAR

Sevgili dostlarım millet olarak dünü unutan , günlük yaşayan bir insan olduk oysa dün yaşanılmış geçmiş diye bakılmamalı geçmişten ders çıkarıp geleceği şekillendirmeliyiz  günlük yaşmakla  soluk soluğa gelecek  kuramayız evet 1 Kasımda seçim ben pek inanmıyorum yapılacağına da inşallah yanılırım . Evet dün neler olmuştu terör örgütü ile mücadele bırakılmış , müzakereler açılım adı altında başlamıştı bebek katili cani Apo adam yerine konulmuş devlet muhatap almış İmralı’ya seferler başlamış onun talimatları siyasilerin ağzında halka ilan edilmişti , asla denen bölgede yabancı devlet adamlarının önünde sözde terör örgütü liderleri ile pazarlıklar başlatılmıştı orda neler konuşuldu bu güne kadar  belli değil , tüm bunlar oluşmadan bir rezillik daha Habur sınır kapısında yaşandı. 
Evet Habur sınır kapısına seyyar mahkeme kuruldu  yargı mensupları gönderildi  dağdan inen teröristler  pişmanım dedikten sonra  törenle ülkenin en büyük vilayetlerinden biri olan Diyarbakır’da krallar gibi dolaştırıldı oysa gelen canilerin hiç biri kurulan mahkeme heyetine  pişmanız demişti onlar,biz  reisimiz Apo’nun  talimatı ile görevlendirildik bu yaptığımız pişmanlık değil bir görevdir diyerek ifade verdiler ama tutanaklara pişmanız diye geçtiler. Nevruz kutlamalarına devlet katılmış siyasilerle birlikte ateşlerin üstünden atlanmıştı. Bayrağımız indirildi kışlaya hapis edilen güvenlik güçlerine yalnız seyretmek kaldı.
Sevgili okuyucularım cemaat ile ilgili dün yaşananlar , ne istediniz de biz vermedik gibi sözler unutulmasın bu gün onlar paralel yapı olarak sunulmak isteniyor oysa onlar paralel yapı idi iseler bu gün yine olurlar  ama bizim iktidar yanılmış ne yapsınlar yanılmayan ,düşmeyen ,kalkmayan bir Allahtır. Tüm bunlara rağmen sizden oy istiyorlar taktir sizin ama dünü hatırlayın lütfen.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5013