• Ana Sayfa
  • »
  • DÜŞÜNÜYORUM VE ÜZÜLÜYORUM‏

DÜŞÜNÜYORUM VE ÜZÜLÜYORUM‏

Sevgili okuyucularım ben hümanist bir insanın yani tüm insanlar ve diğer canlıları seven biriyim on iki yıldır AKP si iktidar güzel işler yaptılar ben onlar gibi nankör olmadığım için inkar etmeyeceğim.
                                Yalnız başbakanın hırsı, kini ve doyumsuz parasal isteği beni üzüyor. Türk kelimesinden rahatsız olup Türk milleti kelimesini  konuşmaması da beni düşündürüyor. Kapı komşumuz Gürcistanı kıskanıyorum. Bir avuç nüfusu var en alt kademesinden yönetim kadrosuna kadar adamlar en büyük Gürcistan diye muhabbete başlıyor siz hiç on iki yıl içinde en büyük Türkiye diyen siyasilere rastladınız mı? kendi ülkesinin baş harfleri olan TC yi kaldıran bir başbakanın örneğini bana dünyada gösterin bende  AKP sine oy vereceğim. Kutsal inançları sömüren ama onun kurallarını tanımayan ve uygulayıp yaşamayan dünyada örneği olan birini gördünüz  veya duydunuz mu?

                            Evet düşünüp üzüldüğüm işleri sizlerle paylaşıyorum. Ben ülke sevdalısı biriyim vatanıma, toprağıma, halkıma aşık bir insanım. Bunlar bu iktidarda varsa gelin beni ikna edin şerefsizim ben de oyumu vereceğim. Benim kavgam AKP sine oy verenlerle değil onlar dün verdiler yarında verebilirler demokrasi farklılıkları ve ayrı ayrı düşünceleri bir arada barış içinde barındıran bir rejimdir. İşte ben böyle düşünmeyen zihniyetlerle  kavgalıyım, demokrasiyi içine sindiremeyen liderlerin  işlerine geldiği zaman demokrasiye sarılmasına karşıyım. Din ile iman ile  dindar nesil yetiştirme ile ülkeyi soyan  kişilere  karşı direniyorum, konuştukları sözlerle  yaptıkları işlerle arasında ki uçurumun bilincini taşıdığım için sizlerle beraberim.

                        Değerli okuyucularım bu ülkenin yedeği yok çok zor bir sürecin içindeyiz küllerinden  dirilen bir milletin devamıyız. Çok zor şartlarda kurulan bu ülke oylarınızla yok olmasın, bölünmesin insanlar birbirlerine kin ve nefretle bakmasın, dünya bizimle alay edip sırıtmasın kendimize gelelim değeri marka olan bu güzel ülkemize sahip çıkalım. Evet bu iktidar güzel işler yaptı ama son aylarda şımardı. Milleti kendine kul yaptı  kulluk yalnız  Allaha yapılır sözü unutuldu. Millet kin ve nefret tohumu ile donatıldı. Bunu da bilerek başbakanın kendisi yaptı bu güne kadar oy verdiniz tamam ama  artık bunların miladı doldu sandığın içinde kalsınlar, çıkmasınlar.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 7637