EL İNSAF‏

Sevgili dostlarım artık el insaf deme zamanı bir insan bu kadar değişken olamaz, Ergenekon davasında adalet arıyoruz diye Silivriye giden binlerce yurttaş ve bir çok millet vekillerine.......

 Sevgili dostlarım artık el insaf deme zamanı bir insan bu kadar değişken olamaz, Ergenekon davasında adalet arıyoruz diye Silivriye giden binlerce yurttaş ve bir çok millet vekillerine çıkan olaylardan onlar sorumludur diyen sayın Başbakanı el insafa davet ediyorum. Ben silivri de çıkan olayları alkışlamıyorum ama bunu savcıları göreve çağıran Başbakanın dünü ne kadar çabuk unuttuğunu hatırlatıyorum. Siz değimliydiniz turban tartışılırken ana yasa mahkemesi kararı için onlar ne anlar ulemaya sormalı diyen, deniz feneri davası ne oldu? Nevruz kutlaması diye dağdan inen ve halkın arasında güvenlik güçleri ile nevruzu kutlayan teröristler ne oldu savcıları o zaman neden göreve çağırmadınız? Bu şıkları artırmak mümkün. Evet ben bağımsız yargıya gönül vermiş bir insanım nedeni de demokrasinin olmazsa olmazlardan olduğu için , peki içinize sindiremediğiniz demokrasiyi çıkarınız için nasıl değerlendiriyorsunuz?

            Değerli okuyucularım Barış sözü toplumsal bir barışı kapsamıyor nedeni de iktidar bunlar kendileri gibi düşünmeyen ve olmayan kişilere değil barış ellerinden gelse yaşam hakkı bile tanımayacaklar. Soruyorum onlara mevcut hükümeti düşürecekler diye savunmaya geçip yüzlerce kişiyi içeri tıktınız peki devleti otuz yıldır rahatsız eden terör kusan, bir trilyon dolar harcatan, otuz bir kişinin ölümüne neden olan P.K.K terör örgütüne neden zeytin dalı uzatıp İmralı da ki caninin ağzına bakar oldunuz, onlar için barış elçileri çıkardınız. Hükümet söz konusu oldu mu barış yok ama eli kanlı asırın terör örgütüne barış var el insaf artık. Milletin şehit çocukları sizi hiç mi ilgilendirmiyor, sordunuz mu şehit ailelerine teröristleri af ederken. Hukuk her kese lazım ama dağdaki teröristlere hukuk yok ellerini sallayıp ülkemizi terk edecekler öylemi, yapmış olduğunuz barış işlemlerinizin hangisi adil ve adaletli yasaları hiç sayıp barış isteyen sizler , Silivri de savcıları göreve çağıran yine sizler ya ALLAH aşkına bu milleti neye benzetiyor, veya neye benzetmeye çalışıyorsunuz bunun cevabını verebilir misiniz.

           Bakın beyler insanların sabrı ile alay edilmez siz milletle alay ediyorsunuz yüce milletin gözüne bakarak düzinelerce yalan söylüyorsunuz bir bu memleketi yolda bulmadık  Amerika istiyor diye de yolda bırakmayacağız. Kandil bile T.C derken hükümet T.C kelimesi kullanmıyor peki soruyorum size Türkiye size ne yaptı neden bu isimden rahatsız oluyorsunuz, dünyada  iki bin yıllık isminden vazgeçmek isteyen bir devlet var mı? Kimse Türk olmak zorunda değil ama Türk olanları da suçlamak zorunda değilsiniz. Anayasadan Türk kelimesini çıkarmaya gücünüz yetmeyecek bunu sizde biliyorsunuz ama milleti buraya kitleyerek gizli işlerinizi yürütüyorsunuz , bakalım nereye kadar yürüyeceksiniz ALLAH sonumuzu hayırlı etsin  ( AMİN ).

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9366