EL İNSAF‏

Sevgili okurlarım artık ne söyleyecek ne yazacak bir şey kalmadı.

Sevgili okurlarım artık ne söyleyecek ne yazacak bir şey kalmadı. 17 aralık yolsuzluk olayından sonra başbakanın oğlunu arayarak  paraları evden çıkar ona buna iş adamına dağıt demesi dünyada bir eşi görülmeyen olay. İki sözünden biri yüce Mevlam olan  biri bu denli işlere bulaşmış olması, suçlanması bile vahim bir olay. Sayın  cumhurbaşkanımızın  bu gelişmelere karşı sessiz kalması beni düşündürüyor  Müslümanlık alemine rezil olduğumuz bu günlerde  halkın duyarsızlığı ve sessizliği beni umutlandırıyor. Sanıyorum  olan oldu ne yapalım biz seçtik biz katlanacağız 30 mart seçimlerinde de cevabını vereceğiz düşünüyorlardır. Balık baştan kokar bakan çocuklarının bakanların, bürokratların hakların da çıkan soygun sözcükleri bu günlerde yargılanmadan netlik kazanmak üzere başbakan evde ki paraları yok derse diğerleri boş mu durur bunlarda durmadı ama ellerinde patladı.

                       Bakın beyler ülke olarak bir  rezillik yaşıyoruz kendi ellerimizle, oylarımızla bunu biz yaşatıyoruz bu böyle gider mi  asla. Bu insanlar inançları doğrultusunda inandığı kişiler oy verdi ve ülkeyi el aleme rezil etti artık Allaha  inanan hiç kimse yanlışın  tekrarını yaşamak istemez. Dini inançla sömürüldüğünü anlamayan ülkede bir kişi kalmadı bu dünya ölümlü bir dünya olduğunu sanıyorum bilmeyen yok ölümlü bir dünya da gözü dönmüş para uğruna her türlü şekle renge girmiş kişilerin yaptıklarının  hesabını  yalnız onlara sormayacaklar onlar gökten inmedi biz getirdik. Suç ve günah insanlar içinde yeter ki tövbe ve pişmanlık duygusu insanın içinde olsun bu millet bunlar inançlı, dinine  bağlı  asla çalmaz, çaldırmaz, insanları benden  senden diye ayırmaz kul hakkı yemez diye  oy verdi ama düşündükleri gibi adamlar çıkmadı. Günah işlediler ülkeyi soydular, böldüler, ayırdılar onların günahına  istemeyerek olsa da seçenler ortak oldu. Allahın huzurunda sorumlu oldular bunun kurtuluşu ne?

                     Evet sevgili okuyucularım istemeyerekte olsa işlenen suçların affı için tövbe edecek  Yarabbim bu insanlar bizlere böyle konuşmadı sizin isminizi kullandı bizleri kandırdı sizin emirlerinize uymadı suçlarına bizi de ortak etti biz pişman olduk bizi affet  artık soygunculara, bölücülere isminizi kendi çıkarları için kullananlara oy vermeyeceğiz deyin ve böylece bu dünyada ülkeyi o dünya da işlediğiniz bu suçtan ötürü kendinizi kurtarın. Evet  iktidar size el insaf diyerek uyarıyor çaldığınız  paraları iade ederek istifaya davet ediyorum. O dünyayı yok ettiniz bari son olarak insanlık yapında bu ülkeyi bu millete zindan etmeyin çekin gidin yeter artık dünyaya rezil olduk ayıp ama .

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8777