EMRİN OLUR APO

Sevgili okuyucularım Apo İmralı da basın ordusunu toplayıp açıklamak istiyormuş ve bu şekilde Tayip beyin açılımına daha çok katkı sağlayabileceğini düşünüyormuş.

 Sevgili okuyucularım Apo İmralı da basın ordusunu toplayıp açıklamak istiyormuş ve bu şekilde Tayip  beyin açılımına daha çok katkı sağlayabileceğini  düşünüyormuş. Ayıptır beyler insanlığın  düşmanı terör ve onun lideri  Apo denen katili hiç olmazsa ramazan ayında  gündeme getirmeyin. Rahat bırakın milletli iştahını  kaçırmayın da adam gibi iftarlarını  yapsınlar. İkinci açılımınız bu ne oldu ilk açılımda   habur sınır kapısından törenle  karşıladınız ayaklarına  mahkemeler kurdunuz  sonuç ne oldu  bir açıklayın bu millete.  Aman PKK terör örgütü demeyin sürece zarar gelir.  Aman katil Apo demeyin barış süresi  tıkanır dediniz. Ne var ne yok doğu  ve güney doğu  bölgelerinde sözde polis teşkilatlarını kurdular TC devletinin polisine saldırıyorlar. Devlete karakol yaptırmıyorlar insanları kaçırıyorlar  dağdakiler  gitmekten vazgeçti size karşı geliyorlar bu nasıl bir  barış süresi sayın başbakanım.

                              Evet sevgili dostlarım  bakmayın  başbakana siz AKP si bile  içerden karışık bakanları bile bu açılımdan rahatsız bu gün ortaya  çıkmıyor iseler korkudan korku tünelinden ülke  bir çıksın görün bakalım neler olacak. Ben sayın başbakanımızın  yapmış olduğu güzel işleri  alkışlayan biri olarak  bu açılımı kınıyor  derhal kendine gelmesini öneriyorum.  Dünyaya yeteri kadar  rezil ettiniz daha fazla  etmeye hakkını yok. Bu süreç sizinle gitmez terörle pazarlık edilmez. Sıkılan yumrukla barış gelmez. Apo denen zavallı basın  açıklaması istiyor neyi açıklayacak otuz bin kişinin katili ben değil miyim diyecek otuz yılda TC devletine en az  beş yüz milyar zararım dokunmadı mı diyecek. Yoksa  Elhamdülillah  bende müslümanım mı diyecek basına ne açıklayacak. Sağlayın ortamını da öğrenelim diyeceklerini.

                              Sayın başbakanım taksim direnişçilerine  halkı tahrik ediyorlar diye tutuklama çıkarıyorsunuz doğuda karakol yakıp adam kaçıranların yalnız resmini çekiyorsunuz yaptığınız  bu  işin adaleti var mı Allah aşkına  çıkın bir söyleyin  ülke bölünmüş suriyenin bir bölgesinde PKK savaşarak o  yere kürt bayrağı asmış TC devletine  komşu olmuş. Doğuda  devlet olmanın  hazırlığı başlamış birileri halen gazel okuyorlar  ya işte ben bunu anlamıyorum. Lütfen artık siz siz değilsiniz  sinirleriniz yorgun sağlığınız  sorunlu dinlenmeye ihtiyacınız var bırakın iktidar sevdalığını da sağlığınıza  bakın. Yok inadına  ben olacağım diyorsanız toprakta yatan şehitlere bakın  emrin olur Apo diyene kadar özür dilerin Türk  vatandaşım deyip  tatile çıkın ve bu millete bu şekilde bir iyilik yapın.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4937