EŞKIYALAR NE OLDU?

Sevgili dostlarım biliyorsunuz sayın başbakanım ilçemize geldiğinde istenmeyen olaylar olmuş olayı yaratanlar kendi korumaları olmasına rağmen bizleri eşkıya yerine koymuştu.
 Sahi bu eşkıyalar ne oldu da AKP si Hopa belediyesini kazandı demek bir çok işlerde yanıldığı gibi sayın başbakan bu olayda da  yanıldı. İlçemde  hiçbir zaman eşkıya olmadı ama kendileri eşkıya ile suçladı  evet şimdi bende diyorum ki o eşkıyaların oyu ile Hopayı  kazandınız hayırlı olsun. İnsanlar ve özellikle siyasiler günü kurtarmak için konuşmamalı. Başbakanımız  ilçemiz için sarf ettiği sözler inanın kendisine  pirim oldu. Hopa bunu nasıl yaptı bilmiyorum ama demokrasinin güzelliği işte bu  diyorum ve kazanan kişileri tebrik ediyorum inşallah eski başkan Kasımoğlunu örnek alır ilçemize güzel işler yaparlar.
 Evet ben çok üzüldüm eşkıya olarak değil bir CHP li olarak ve yapılan hizmetlerin karşılığı bu olmamalı diyen düşünen biri olarak  üzüldüm. Ama yapılacak bir şey yok  milli irade sandıktır bir söz var denizden ne çıkarsa yerim derler bende sandıktan kim çıkarsa saygı duyarım diyorum ve  başarılı  olmak zorunda olduklarını ifade  ediyorum. Sıra size gelince sayın başbakanım Hopayı çok istiyordunuz işte size Hopa inşallah kin ve nefretiniz ilçemde üstünüzde olmazda iyi şeyler yaparsınız. Seçilen başkan iyi  bir insan inşallah  çevresi onu üzmez yormaz da ilçesine bir şeyler kazandırır sizlerin ne kadar kinci biri olduğunuzu biliyoruz  kendiniz bile seçmenize kininizin takipçi  olun  dediniz Hopa halkı kinci   değil  yaptıklarınıza  rağmen size belediye kazandırdılar bunun kıymetini bilin ve ona göre kesenin ağzını açın seçilen belediye başkanımıza gereken ekonomik desteği yapın.
Sevgili  okurlarım beş sene ilçemizin belediyesi AKP si yönetiminde partili partisiz herkes  destek olsun her şeyin en iyisine laik olan ilçemiz de güzel işler olsun bu  benim temennim olur mu inşallah ama yine de bekleyip göreceğiz. Belki yine bir sonra  ki seçimde eşkıya diye yine suçlanacağız ama bizler Hopalı olarak daima doğru olan işleri yapacağız.  Evet ben bugün  üzgünüm kazanacağımız seçimi ikram ettik suçlu  aramıyorum ama birileri sorarsa içlerine çok sevdiğim kişilerin  olmasına rağmen CHP si ilçe örgütü diyorum  seçimi örgüt alır örgüt kaybeder örgüt kendini kaybetmez. Saygılarımla.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5125