EVET BEN BİR SABIKALIYIM?

Merhaba sevgili dostlarım geçmiş kurban bayramınızı kutlar nice sağlıklı mutlu bayramlar dilerim.
Merhaba sevgili dostlarım geçmiş kurban bayramınızı kutlar nice sağlıklı mutlu bayramlar dilerim. Başlıkta okuduğunuz gibi ben bir sabıkalıyım bana bu  madalyayı 12 eylül 1980 cuntası verdi suçlu idim insanları seviyor, ırklarına bakmadan her kese kardeşlik duyguları ile yakındım, ülkeme hayran , kimliğime saygılı, laik Türkiye cumhuriyetin bölünmez bütünlüğünün savunan, aydınlık çağdaş bir toplum isteyen ve özleyen biri idim. Bu isteklerim birilerine çok geldi 12 eylül 1980 yılında darbe oldu demokrasiyi savunması gerekenler ihtilal yaptı dış güçlerin talimatı ile demokrasiyi askıya aldılar ben ve benim gibi düşünen binlerce yurtsever  insanları içeri tıktılar , işkencelere tabi tutup hücrede yatırdılar ben ve arkadaşlarım buna hazırdık yılmadık o zamanda şimdide aynı düşünüyoruz bize sabıkalı damgası vurdular üzülmedik, yılmadık onların suç gördüğü  suçu o günden bu güne işlemeye devam ettik ve edeceğiz. Ben bir tarafım ilkem ülkem  savaşım  çağdışı beyinler ve anti demokratlar . şunu açık ve net yazıyorum şu an iktidar olup ülkenin ismini bile ağızlarına almaktan hoşnut olmayanlara karşı kanım aksa, canım gitse  bile acı duymayacağımı açık ve net olarak açıklıyorum.
 Evet sevgili dostlarım yıllardır sabıkalı yaşadım bu sabıkayı kendime onur saydım ama geçen günlerde sabıkalısın diye beni suçladılar işte o sabıkayı asla hak etmedim gün kin ve nefret günü değil o yüzden gurur yapmam gerekmez diye sineme çektim bu gün için susacağım ama yarınlar için ne olacak bilmiyorum önümüzde tarihi bir seçim var bu seçimi  ülkem adına ,ilçem adına kazanmamız gerek sahsıma yapılan hakaret beni doğrularımdan  yıldıramaz .  evet bu gün için üstü kapalı yazı yazıyorum çünkü utanıyorum bunun nedenini açıklamam mümkün değil ama içim yanıyor ağrıma gidiyor hak etmediğim bir olaydan ötürü suçlanıyorum ama olsun söz konusu asıl olan ilçemin geleceği  mart ayında yapılacak seçimlerin başarısı bu seçimi mutlak kazanmalıyız bunu için ne yapılması gerekirse onun yapılması tek arzum ve isteğim. Ben bu güne kadar hiç kimseden ne iş istedim ne aş, ne çocuklarıma bir yer verilmesini talep ettim nede akrabalarıma rant arzuladım ben tek şey istiyorum Hopa belediyesini kazanmak.

                   Değerli arkadaşlarım seçim kazanmak kişilerin elinde değil benim elimde hiç değil seçimi örgüt kazanır iyi organize olur örgütün isteklerine uyulur ise seçim başarı ile sonuçlanır. Ben seçim sonuçlarına göre sorumlu birini arayıp demokratik hesap soracaksam asla aday olan kişiye hesap sormam ilçe örgütüne hesap sorarım başarı anında da ilçe örgütünü kutlarım. Bu köşeden kesin ve net olarak yazıyorum ilçemde ülkeyi bölmek isteyen, demokrasiyi amaç olarak değerlendiren, insanları ırklarından ve dinlerinden ötürü yargılayan, kutsal dinimizi bile sahsı çıkarları için kullanan, bölücü terör örgütü ile iş birliği içinde olan  bir zihniyetin belediyesi altında yaşamaktan son derece rahatsızlık duyacağım için bu günden haykırıyorum ve C.H.P ilçe örgütüne sesleniyorum seçim kaybetme lüksünüz yok , kaybedilen seçimin ardından halkın iradesi demek hakkınız asla yok başarısız olacağınızı düşündüğünüz an orda oturmanızın hiçbir anlamı da yok. Ülkenin taktir ettiği bir ilçenin yarınlardaki seçimlerden kaygı duyuyorsa bunu tek sorumlusu o ilçenin örgütüdür.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5302