GEL SİYASET YAPALIM‏

Merhaba değerli okuyucularım zaman daraldıkça, sıkıntılar gün yüzüne çıkmaya başladıkça daha çok konuşup yazacaklar.

Merhaba değerli okuyucularım zaman daraldıkça, sıkıntılar  gün yüzüne çıkmaya başladıkça daha çok konuşup yazacaklar. Evet iktidarın ilçe başkanı gazetenin birine demeç vermiş daha önce siyasi  iktidarın ilçemize bakış ve  belediye hizmetlerinde engelleme olayında açıklama zorunda kalan muhalefet partisinin ilçe başkanını siyasi yönden susup kişisel olayları gündeme getirmiş  olması inanın beni çok üzdü. Siyasette bir insan ne konuşacağını değil neyin konuşulmayacağını  bilmeli özellikle Hopa gibi küçük ilçelerde kişileri eleştirirken çok akıllı davranmalı ortamı gerip çıkar sağladığınız ilçemizi gerip rant  çıkarınız sayın Başbakanımızın 2012 seçimlerinde yaşanan istenmeyen olaylar nasıl düzenlendiği gün ışığına çıkarılmadan aynı tezgahın içinde olmanız düşündürücü ve çok manidar oluğunu hatırlatmak isterim. Sayın ilçe başkanı iktidarın tutumu ve onun sözde çıkarlarını koruyan, Hopa belediyesinin hizmetlerini kıskanarak ona engel olmaya çalışan bir siyasi iradeyi eleştirmiştir. Ama siz sayın A.K.P si ilçe başkanım ona vereceğiniz cevap siyaset olması gerekirken  işi özelleştirip ilçe başkanı sayın Fehmi ustabaş’ın özel işlerine çıkar ve rant sağlıyor diye komu oyunu oyalamanız ayıplarınızı örtme düşünceniz hayalden öteye  bir şeyin olmadığını sizler çok iyi biliyorsunuz.

           Sevgili okuyucularım denize düşen yılana sarılır derler  adamlar  tarih boyu görmedikleri belediye hizmetlerine karşı ne yapacaklarını  nasıl siyasi bir tablo yaratalım düşüncesinde aciz kaldıklarını için C.H.P ilçe başkanın özel işlerini anlatıp kendilerini aklama düşüncesindeler, yok kepçesi çalışıyor yok inşaatı uygunsuz v.s v.s  Hopa belediyesinde üç yıldır sizin partinize kayıtlı arkadaşımızın iş makinesi çalışıyor artı  bu belediyeden hiç kimse rant sağlamıyor vermiş olduğu bir katkı ve emek varsa karşılığını yasaların ön gördüğü koşullardan  karşılığını alıyor. Bak sevgili A.K.P li ilçe başkanım siz siyaseti bilseniz seçimle sizi iş başına getirirlerdi siyasette atanmak yok seçilmek var ama size görev verenler düşüncenizi sormaz size ne istediklerini emrederler son gazete’deki yazılardan kimden referans aldığınızı  açıklamamı ister misiniz.

           Bakın beyler bu insanların belediyelerde yapmış oldukları yolsuzlukları örtmek için çok rahat yemin ederler birilerini karalamaya çalışırlar A.K.P si ilçe başkanı C.H.P ilçe başkanın iş makinesi Hopa belediyesinde neden çalışıyor diyor üste Allah var sizin belediyelerde çalışan sizin gibi olmayan biri var mı? ülkenin  hali ortada iken sizin günah çıkarmaya, adam eleştirmeye, yalan konuşmaya, gündemi değiştirmeye ne hakkınız var bak sayın A.K.P li atanmış sevgili başkanım siyaseti özelleştirip çirkinleştirmeye kalkışırsan senin özel hayatını önüne koyar sen bile şaşırır  nerden biliyorsun diye sorarsın. Millet unutmadı bu kaymakam gidecek Hopa’ya para yağacak dediğinizi ama İlahi  adalet o kadar güçlü ki size para yağdırma sözü veren kaymakamımızdan önce gitti . evet sayın İlyas Güven siz kendinize ve iktidarınıza güveniyorsanız gelin halkın çıkarı doğrultusunda siyaset yapalım , konuşulması gereken  her şeyi Hopa halkının karşısında istediğiniz televizyon kanalın dahi her kulvarda işi özelleştirme den siyaseti ve iktidarınızı konuşalım.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9140