GERDİNİZ ÜLKEMİ‏

Merhaba değerli dostlarım ülke tel gibi gerilmiş bu sözü söyleyen Başbakan yardımcısı sayın Bülent Arınç. Evet doğru ülke çok gergin peki kim gerdi...

Merhaba değerli dostlarım ülke tel gibi gerilmiş bu sözü söyleyen Başbakan yardımcısı sayın Bülent Arınç. Evet doğru ülke çok gergin peki kim gerdi, sorumlusu kim, neden gerdi tüm bunların tek sorumlusu var oda ben ne yaparsam doğrudur diyen  Sayın Başbakan, o zehir zembelek açıklamalarla toplumu tel gibi germiyor mu, insanları ayrıştırıp ikiye üçe dörde bölmüyor mu, silahlı teröristlere göz yumup  silahsız  direnişçilerin üstüne polisi gönderip biber gazı sıktırmıyor mu gezi direnişçilerine ötelini açtı diye ülkenin en büyük sanayi kuruluşu olan tüpraş’ın üstüne polis, maliyeci göndermedimi ve bunu daha önce söylemedi mi adam kendi gibi düşünmeyen her şeyin düşmanı böyle bir insanın yönetimindeki ülke tel gibi değil’de ne gibi gerilir. P.k.k üç şart koşmuş ey yetkililer duydunuz mu  1. imralı’daki bebek katilinin özgürlüğü için adım atılsın. 2. devlet Kürt bölgelerinde karakol, yol ve baraj inşaatlarını durdursun. 3. İmralı’daki mutabakatta verilen sözler bir an önce tutulsun.

          Evet ülkemi gerenler adamların istekleri üste yazılı sizler İmralıda bu canilere ne söz verdiniz verdiniz ise bu sözü kimin adına verdiniz? Adamlar ne kadar rahat konuşuyorlar bu ülkenin bir ferdi olarak ben onlar kadar rahat konuşamıyorum hemde ülkemin geleceği ve milletimin varlığı için konuş sam bile korkuyorum ülkeyi sevmek suç oldu. peki Bunları cesaretlendiren ey Başbakanım ve onun parmakçıları bu mübarek günde sizlere sesleniyorum bu ülkeye daha fazla zarar vermemeniz için derhal istifa edin bu topraklar için milyonlar şehit oldu tarih boyu öldük, öldürdük ama asla aciz duruma düşmedik oysa şimdi sayenizde kos koca bir ülke ne duruma düştü teröre boyun eğdiniz milletin gururunu incilttiniz. Dağdakiler çekilecek dediniz devletin Valisi açıklama yapıyor yalnız Şırnak’ta p.k.k terör örgütüne 2500 kişi katıldı diyor sayenizde ve kötü yönetiminizde teröristler sayısını artırıyor T.C devletine göz dağı veriyor siz hala uyuyun. Midenizi doldurun, terörü koruyun bumu adamlık.

           Sevgili okuyucularım artık radikal karar alıp adım atılmalı bu iktidar değil ülkeyi tel gibi germeyi, sonunu getirmeye hazırlanıyor yapılacak tek şey kaldı oda önümüzdeki Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde dargınlıklar, kırgınlıklar, ufak tefek küskünlükler ertelenilecek sandıkta tek yürek, tek oy kullanılacak  bu iktidar  o sandığın dışına çıkarılmayacak. Bu işin ikinci bir şıkkı yok bunu her kes böyle bilsin. Mart ayıda bu zihniyetler bu milletin üç kuruşluk çıkarı için ödüllendirilirse başka seçimler göremeyebiliriz inanın bana Mart’ta yapılacak olan  belediye ve il genel meclisi seçimleri kurtuluş savaşından önemli neden mi o savaşta düşman belli idi peki ya şimdi?. 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8986