GÖRÜN ARTIK

GÖRÜN ARTIK
Değerli okuyucularım  cumhuriyet tarihinin  en ilginç ve en önemli seçimine  elli gün var. başımızda on üç yıldır aynı iktidar var bunlar sadece kendi içinde değil  hem Türkiye de hem de dünya da yıprandı itibarları kalmadı bunlar kendi içinde bile birbirini yiyor cicim günlerinde pastayı paylaşmak güzeldi. Tüm yandaşlara  doyana kadar düşünüyordu mama ne zaman ki azaldı lokmalar ne  zaman ki küçüldü bu kez birbirini yemeye başladılar. bunun adına paylaşım  kavgası doyumsuzluk göstergesi diyoruz. Müslümanız dediler  ve öyle geçindiler  cami avlusunda siyaset yaptılar her gün Allah  peygamber dediler Kuran dan  söz ettiler her taraftan hırsızlığı, yolsuzluğu parmak sayısı ile halının altına süpürdüler.
            Sevgili dostlarım düşünmek  bile beni ürkütüyorda bunlar yeniden dört yıl daha yönetme yetkisi alırsa vay hepimizin haline. 7 hazirana kadar hepimize toplumun tüm kesimine ama özellikle de muhalefet  partilerine  çok önemli görevler düşecek. Hiç kimse unutmasın  gün işin kolayına kaçıp muhelefet partilerinin üzerine çullanıp AKP ye hizmet etme günü değildir. görün artık piyasalar durmuş esnaf kan ağlıyor, çiftçi çaresiz, emekli perişan milyonlarca  insanımız banka  ve kredi kartları borçları nedeniyle yerlerde sürünüyor. tüm bunlara rağmen sorumlusu  CHP imiş gibi kendilerini solda görenler  CHP ye vuruyor olacak  şey mi?
               Evet dostlarım tarihi değer  taşıyan  bu seçimde parti için mücadeleye  takılıp geri bakamak yok. Adayın kim olduğu  hiç önemli değil önemli olan  bu iktidardan ülkeyi  ve milleti  kurtarmak  onun için  kendini sol da veya sağ da gören her yurttaşımız özüne dönmeli, şahsi çıkarları ertelemeli. İktidar alternatifi olan CHPsinde birleşmeli. Evet bunun  aksisi olursa bu iktidarı durduracak  güç artık kalmayacak karanlığa doğru  sürüklenen  bu millet karanlıktan çıkamayacak. Ben aziz milletime sesleniyorum  gelin bu ülkeye parlamenter  sistemine  sahip çıkalım görüşünüz ne olursa olsun işiniz Türkiye cumhuriyeti devletinin aydınlık geleceği olsun bunun için sizlerden çok şey istemiyorum yalnız bir oy yeter saygılarımla.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5238