• Ana Sayfa
  • »
  • GÜN BİRLİK GÜNÜ OLMALI‏

GÜN BİRLİK GÜNÜ OLMALI‏

Merhaba sevgili okuyucularım ülkemiz son günlerde asılsız gündemlerle meşgulken zam üstüne zamlar unutturulmak isteniyor

   Merhaba sevgili  okuyucularım ülkemiz son günlerde asılsız gündemlerle  meşgulken zam üstüne zamlar unutturulmak isteniyor en son  dolmuşçuların geçim kaynağı olan gaza da zam yaptılar seçim yanaştıkça aşırı harcama yapacak olan iktidar sanıyorum seçimden sonra zamlarla milletin canına okuyacak. Bunlar için varsa yoksa seçim kazanmak ülke kaybetmiş her şeye zam gelmiş, açılım kandilin tehdidi altına girmiş, demokrasi elden gitmiş, Türk kelimesi ağza alınmıyormuş  , Fettullah Hoca ile ters düşmüş bunlar onlar için hikaye tek amaçlar mevcut yerlerini korumak olası bir iktidar değişikliğine karşı yargılanmamak . tarih A.K.P i iktidarını ele alacaktır mutlaka ama ben iş işten geçmeden millet önlemini alsın istiyor ve Marta sınıfı geçsinler diliyorum. Mart ayının sonunda yapılacak olan seçimde millet oy vermez ise ne ala aksi taktirde ülke olarak sınıfta kalacağız ve her kes ırkının hesabını verecek . beni yakın tanıyanlar çok iyi bilir ırkçılık benim düşüncemde hiçbir zaman yer almadı  yalnız Türk bir ırk değildir deyip peki nedir o zaman Türk’üm diyen insanlar sorulduğunda cevabını veremeyecek kadar küçülen insanların yönetiminde yönetildikçe ırkçılık hortlayacaktır.

             Sevgili dostlarım her seçim yanaştığında birileri bir şeylerin peşinde tamam olunsun ama bu seçim kaç kişiyiz  hesabı ile seçime girmek asla kendilerine fayda getirmez tam tersi marka olan Hopa ilçemizin karizması sıkıntıya düşer. Açıkçası solda birlik adı altında bazı arkadaşlar aday çıkarma sevdasında  oysa mevcut çalışan, her türlü demokratik tepkilerde birlikte olan, bir mayıs gününde o arkadaşların arkasında duran bir C.H.P si var Amerika’yı yeniden kesif edecek değiliz herhalde ona göre sosyal demokrat olduğunu söyleyenden, devrimciyim diyenlere kadar her arkadaşım bu seçimde marka olan ilçemiz Hopa ile kumar oynamamalı, eş kaza (Allah korusun) burasını A.K.P sine kaptırırsak ülke geneline hesap vermekten zorlanırız.

           Evet zor bir süreç adamların ellerinde olmayan güç yok para desen gani , devletin kurumları desen tamam, valiler, kaymakamlar, kandırılanlar hepsi onlardan ama tek şey var ki ona ne güç ulaşır nede para oda  kuvayı milliye  ruhu o ruh öyle bir güç ve inançtır ki önünde hiçbir şey duramaz işte ben mart seçimlerinde her yurttaşımın o ruhla hareket etmesini öneriyorum ve bekliyorum. Bu ülkenin yedeği yok beyler açılım saçılım, din iman derken dev bir ülke batmak üzere bunun batışını seyretme lüksü hiçbirimizde yok her kes dünden daha akıllı olmalı kin ve nefretleri varsa ertelemeli gün var olma, demokrasiye , laik cumhuriyete, bölünmez bütünlüğümüze sahip çıkma günüdür. Gün ırkçılığa, bölücülüğe, Amerikan , ve diğer emperyalist ülkelere karşı dik durma günüdür işte o gün  Mart ayıdır oylarınızla bütünleşir hep birlikte ırkçılığı bırakıp kardeşlik türküsü söyledik mi kurtuluş yolu açıldı demek aksi taktirde demekte, yazmakta, düşünmekte istemiyorum çünkü hepiniz az çok tahmin edersiniz saygılarımla. 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9207