GÜNAH‏

Sevgili okuyucularım bildiğiniz gibi Suriye sorunu iyice alevlendi.

Sevgili okuyucularım  bildiğiniz gibi Suriye  sorunu iyice alevlendi. Müslüman ülkelerin  savaş istediği bir dünyada Hristiyanların  en büyük lideri   papa  iki  müslümanın bir biri ile tekbir   getirerek  can almaları  bir cinayettir diyor. Bir düşünün hristiyan  aleminin din büyüğü savaşa karşı olmasına rağmen bizim din büyükleri ağızlarını  açıp tek bir kelime  söylemiyorlar adeta dillerini yutmuşlar peki  neden? Sayın başbakan  savaş istiyor diye ona karşı geliriz diyemi düşünüp korkuyorlar. Din adamlarımız savaşın bir  cinayet olduğunu bilmiyorlar mı mutlaka biliyorlar  ama  korku denen bela onları da sarmış   bu nereye kadar sürecek bilmiyorum ama şunu bilsinler ki günah  işlemekteler.

                             Sevgili dostlarım  bu iktidarı tarih affetmeyecek. İnsanların  gururu ile oynadıkları  Kürtçü  açılım tutmadı kardeşlik projesi dediler olmadı. Akil adamlar ne  oldu bileniniz var mı  onlarda çare olmadı. Apo denen katilin  kaprisleri de giderildi. Sonuç yine  yok kandilde ki  zat süre  bitti diye TC devletine  meydan  okuyor  sağlıklı ve anlamlı  cevap veren yok. Tüm bu olumsuzluklara karşı sayın  Tayip Erdoğan  çaresiz  tek çareyi  Suriye ile savaşıp  ülkedeki  gündemi örtmek. Birde  televizyonlarda  konuşuyor bu süreci  baltalıyanı tarih af etmez diyor. Ülkeyi  çıkılması zor bir hale soktular  ve işi  tarihe  bıraktılar. Evet doğru  gün gelecek tarih  af etmeyecek  ama kimi bana göre  teröre  teslim olanı şehitlerin kemiklerini sızlatanı teröristleri şımartan  sizleri af etmeyecek. Ayıptır günahtır bu ülkeye yazıktır. Her sözünüzün  altında kaldınız  bir an önce gidin istifa edin.

                                   Bakın sevgili okuyucularım   başarısız olmuş dış ve iç politikada  her şeyi  berbat etmiş bir iktidarla yönetilmek zorunda olmamız kaderin bir oyunu olarak görmemek gerek. Bazen  insanlar kendi kaderini kendileri çizerler bu iktidarı  millet getirdi. Şimdi oturup ağlamaktansa  bunları ilk seçimde göndermek için  birleşip tek ses tek yürek olup aydınlık  ve çağdaş bir ülkeyi yeniden dizayn  edebilirler. Bu iş  çok zor değil sandıkta  AKP sine  oy vermeyin yeter. Tüm dünya  milleti artık Tayip beyi tanıdı. Onu için hiçbir sözünü  kayda değer bulmuyorlar ve bizimle  alay ediyorlar. 2020 olimpiyatları ülkemizde  yapılması için hiçbir neden yok iken   vermediler niçin iki yüzlü bir yönetim olduğu ve  bunların savaş  tam tamlarını çaldıkları için. Şu an bir tek başbakan Suriye ile savaşmak istiyor  sorun bakalım neden? 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8956