HAKKINI HELAL ET

HAKKINI HELAL ET
 Sevgili okurlarım şehit olan üç askerimizden biri olan Ramazan Köse kardeşimizi muhteşem bir kalabalık ile hakkın rahmetine verdik. Bende dün Borçka da idim inanın Borçka Borçka  olalı böyle bir kalabalık görmemişti ,Devleti ile milleti bir olmuş teröre nalet okuyarak dualar eşliğinde genç yavrumuzu toprağa koyduk ben bir kez daha tüm yakınlarına,Jandarma teşkilatına ve Türk halkına baş sağlığı diliyorum dev  bir çınar gibi olan Ramazan kardeşimiz kahpe kurşunlarla katledildi acımasız katiller yedi kurşun sıkmışlardı nedir bu kin ve nefret ne yapmıştı Borçka dan gelen bu yağız delikanlı size hiç mi vicdan sahibi değildiniz vatanı görevi için sevenlerinden ayrılmış ta Yüksek Ovaya kadar gitmiş tek suçu asker olması mı siz katillere göre elleriniz kırılsın döktüğünüz kanlarda gün gelecek boğulacaksınız bu millet dün Borçka da yalnız şehidine değil devletine de sahip çıktı , bir ölür bin doğarız sizin gibi gözü dönmüş katilleri her zaman boğarız mesajı verdiler. Şunu açık ve net yazıyorum  bu ülke asla bölünmeyecek birlikte yaşamak isteyenler adam gibi yaşayacak yok ben ayrılarak yaşayacağım diye düşünenler kendilerine yeni bir vatan arayacaklar.

           Evet bu kez ateş evimize Borçka  ilçemize düştü  tüm şehitler bizim ama ateş eve düşünce acısını insan  daha yakından yaşıyor dün Borçka da bunu yaşadık ve hep birlikte terör örgütünü ve içindeki satılmış katilleri naletledik cenaze merasimi katılımı yüksek ama sağ duyulu toplumun sesi ile taşkınlığa yer verilmeden teröristler sevindirilmeden son buldu halk suskundu ama kararlı idi gözlerinden okunuyordu artık yeter devlet radikal bir karar alsın terör nasıl bitirilecekse bitirilsin istiyordu sanıyorum devleti yönetenler Borçka da verilmek istenilen işareti almışlardır. Evet en acımasız hayvanın bile yapmayacağı işi kendini insan sanan terör yaptı silahsız, savunmasız, arkası dönük üç gencimize yirmi beş mermi attı dünya tarihinde ender  görülen bir olay ülkemizde yaşanıldı şimdi soruyorum bu kişilerle neyin açılımını yapıp aynı coğrafya da yaşayacağız , gözü dönmüş bu katiller açılımında düşmanı onlar savaşla, vurmayla , soymayla geçinen katiller onlar ne yapsanız para etmez onlarla pazarlık hiç edilmez öleceksek bir kez ölelim, bu vatan için canımız da verelim ama hiç olmazsa öldüğümüz yerde rahat uyuyalım terör örgütleri ile pazarlık yapmayalım.

           Sevgili dostlarım cenaze merasiminde hoca efendi hakkınız helal edin dediği zaman tüylerim diken diken oldu evet her cenazede haklar varsa diye helalık alınır bu gelenek ve işin doğrusu ama bu şehit  yavrumuz bize hakkını helal edecek mi bizim için vatan için ölen o genç yaşta kahpe kurşunların hedefi oldu kanı yerde mi kalacak yoksa suçlular yakalanıp yasal işlem mi yapılacak bunu zaman gösterecek . şehit Ramazan kardeşimiz ve diğer şehitlerimizin failleri yakalanmadan hakları bize ve yönetenlere asla helal olmayacaktır. Şunu  her kesin bilmesini isterim bu millet ne kadar acı çekse bile vatanından ve toprağından vaz geçmez bir karışını bile kimseye peşkeş vermez yeter artık ey siyasiler  ne yaparsınız bilmem ama artık sahsı çıkarlarınızı erteleyin ülkenin çıkarlarını göz önüne alın ve terör denen insanlık suçunu geriye dönmeyecek şekilde def edin. Ülkenin milli değerleri, örf ve adetleri ile uğraşacağınıza terör belası ile uğraşın da bir daha Ramazan lar ölmesin.  Evet sevgili Ramazan kardeşim hakkını helal et bizim için şehit düştün hakkın ödenmez ama inşallah katiller hak ettiği cezayı alırlar da toprağında rahat uyursun sevgili kardeşim mekanın cennet olsun, ailene Allah sabırlar versin.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5219