HALK İSTİYOR‏

Sevgili dostlarım yaz ayı geldi festivaller başlayacak biliyorsunuz her bölgenin kendine has festivalleri oluyor bu ilçemizde sanıyorum olmayacak.

 Hopa belediyesini AKP si kazandı bunların bu işlere  bakış açısı diğerlerinden farklı olduğu için sanıyorum plaj voleybolunu yapmayacaklar evet  festival yapılacak voleybolda oynanacak ama ilçenin gençleri ile yapılacak  düşünceleri böyle  amatör  olarak yapacaklarını  söylediler oysa ilçe halkı daha  önceleri gibi dünya çapında oyuncuların  gelmesini istiyor. Halkın isteklerine  ne kadar kulak verecekler bilmiyorum zamanı gelince anlayacağız. Kim ne der  ne düşünür bilmem ama ben düşüncemi açıklarım Hopa da  festival yoktu  bu festivaller yapılıyorsa plaj voleybolunun devamı olsun diye yapılıyordu bu güne kadar. Sizler bugün plaj voleybolunu  bunun içinden çıkarır iseniz doğru bir iş yapmış olmaz ilçe halkını üzersiniz.

                              Evet zaman daralıyor günler geçiyor halkın arzusunu düşünüyorsanız  bir an önce karar vermelisiniz mutlaka taktir  sizin belediyeyi siz  yönetiyorsunuz yalnız bir şey  bilmenizi  isterim spora karşı biri olarak  ilçede anılmayan insanlar üç günlük maçlarda eğleniyor esnafı kazanıyor. Hopanın reklamı en üst derece de oluyorsa bunların engelleyicisi olmamalısınız diyorum. Yıllardır bu işi en iyi şekilde  yapan arkadaşımız Hopalı sayın İbrahim Dağıstanlı bu konuda çok başarılı bir isim bu ismi ilçemizin tanıtımında en iyi  şekilde değerlendirme  imkanı varken bunu ötelemeniz doğru değil. Biz amatör olarak yapacağız sözleriniz ne  çağımıza ne ilçemize yakışır sözcük hiç değil.  İşin ekonomik boyutunu düşünemezsiniz çünkü siz iktidarın belediyesisiniz.

                               Değerli Hopalı dostlarım sporun kardeşlik, barış, hoşgörü olduğunu  hepiniz biliyorsunuz dünya çapında sporcuların ilçemize gelmesi engelleniyorsa bunun diğer tarifi sizlerin  taktirine kalmış. Aldığım duyum çok vahim emin olmadığım  için yorum yapmıyorum yalnız şu kadarını söylüyorum bu ilçe her şeyin en güzeline laik. Siz bu festivali plaj voleybolu olmadan düşünüyorsanız  ilçenin dışına sesiniz çıkmaz ama  sporu şahsi bireylere indirir düşüncelerinizde gün gelir utanırsınız.  Tüm ülkenin canlı yayında seyrettiği plaj voleybolu  yapılmalı. Bu konuda gereken adımı atmaları gerekenler yarını beklemeden atmalı iş işte geçtiği an  ilçe halkı konuşmalı. Saygılarımla.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8994