HALKI İLGİLENDİRMİYOR‏

Sevgili okuyucularım İstanbul da yapılan imar vurgunlarının 100 milyar doları aştığını ve bunu belgeleri ile ispat ettiğini söyleyen Gürsel Tekin millette hiçbir tepki yok.

Sevgili okuyucularım İstanbul da yapılan imar vurgunlarının 100 milyar doları aştığını ve bunu  belgeleri ile ispat ettiğini söyleyen Gürsel Tekin millette hiçbir tepki yok. CHP İstanbul milletvekili Aykut Erdoğdu TV kanallarında enerji soygunlarının 10  milyarca doları bulduğunu Sayıştay belgeleri ile kanıtlıyor. Başbakan başta olmak üzere hiç kimse tepki göstermiyor. Deniz feneri gibi yüzlerce soygun olayı artık çerez olarak kalıyor. Tayip Erdoğan gökten zembille inmedi başta anlı şanlı bir takım ulema bir  TV nin  genel yayın yönetmeni Tayip Erdoğan Nobel barış ödülüne aday gösterilmeli yalakalığıyla başbakanı tetiklemeselerdi  Tayip de barış makyajıyla güney doğunun anahtarını PKK ya teslim etme  yanlışına düşmezdi.

                    Evet 10 kasım da anıtkabire gidip sap gibi ayakta durmak bizim için azaptır diyenler  yüzde 50 oyla iktidar  yapılmasaydı şimdi  Atatürk anıtlarına çelenk koymayı yasaklamak  kimsenin haddi olamazdı. Kuran da bile yeri olmayan türban tarzındaki örtünmeyi, özgürlük, inanç gereği diye kıyametleri koparak demokrasi züppesi sözde aydın kimlikli  soytarılar olmasaydı  laiklik bu denli yerle bir olmazdı. Robot gibi parmak kaldıran AKP li vekiller deniz feneri soygununu sümen altı etmeselerdi bu günkü soygunlar olmazdı. Başbakan istifa diyen miting yapan gençleri zindana atan savcı ve yargıçlar olmasaydı bu gün iktidarın emrine girmeye mecbur kalmazlardı.

                               Sevgili okurlarım bu toplum  virüsleri yalaka basın, çıkarcı medyanın dünya lideri diye gazlayıp ortaya sürdükleri kişiyi  Time dergisi  kötü alanda en çok gündem yaratan kulvarında yarıştırıyor. Yapılan tüm anketlerde askeri darbe de Mısır da Sisi birinci, sivil darbede Erdoğan ikinci çıkıyor son günlerde yargıya yapılmak istenilen  bir sivil darbe değil mi? benim anlamadığım tek şey bu millete ne olduğudur  tüm bu olumsuzluklara rağmen ülkenin yüzde elli halkı susuyor sanki onları hiç ilgilendirmiyor gibi davranması benim  anlayamadığım tek konu. İnşallah 30 mart seçimlerinde bu yüzde elli halk beni yanıltır.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4356