HALKIMI ARIYORUM‏

kimseyi ırkından ötürü ayırmazlar, İslamın ön şartlarından biri olan hoşgörüden uzak durmazlar, adil ve adaletli olur, yasalara ve hukukçulara saygı duyarlar diye oy verdiniz.

Merhaba Artvin  post gazetesinin  değerli okurları ve sevgili halkım. Ben sizleri inanın çok seviyorum bu ülkenin bu gün geldiği duruma neden olan sizler olduğunuz halde  sizlere kızmıyorum tam tersi iktidarca aldatıldığınız için son derece üzülüyorum. Biliyorum siz bunlara inandınız Müslüman kişilerdir dediniz, çalmazlar ülkeyi soymazlar, Ama bunlar sizlerin düşüncesine laik olamadılar yalnız koltuk  ve para peşine düştüler, ülkemizi dünya aleme rezil ettiler, terör örgütü ile pazarlığa girdiler, ülke topraklarını böldüler  olmaz, yapılmaz, ayıptır, günahtır bu ülkeye yazıktır denen tüm işleri yaptılar ve başardılar. Bir tek sizler gibi inanıp oylarını veren kişileri tanımadılar. Şimdi sıra sizde 30 mart günü kim olduğunuzu göstermeli bende bu halkımı görmeliyim. Yoksa ölene kadar halkımı aramak  zorunda  kalacağım bunu da sizlere iletmeliyim.

                          Ey güzel halkım kandırıldınız, aldatıldınız, bir iki torba  kömürle makarnaya muhtaç bırakıldınız artık çıkın ortaya bir birimizi aramayalım. 30 mart seçimlerinde  sandıkta buluşalım sarılıp koklaşalım ülkemizi iki yüzlü yalancı siyasetçilerin zulmünden kurtaralım. Çok zor bir şey değil siz  küllerinden bir ülke yaratan nesillerin yaşayan bugünün evlatlarısınız  geleceğinizi düşünmüyorsanız geçmişinizi düşünün bu ülke için bedel ödeyen o yiğit insanları hatırlayın. TC devleti için ölenlere TC devletinin isminden rahatsız olanları  artık birbirinden ayırın.

                       Evet sevgili halkım ben sizi arıyorum sizde beni arıyor iseniz cumhuriyetin yanında, ülkemin başında, demokrasinin içinde, özgürlüklerin, barışın  toprak bütünlüğünü savunan yerlerdeyim. Ben 30 mart seçimlerinde bu iktidara karşı olan her yerdeyim benim gibi düşünüyorsanız işte ben  sizin yanınızdayım. Saygılarımla.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9662