HALKIMIZ ARTIK YUTMAYACAK‏

Sevgili dostlarım 23 nisan ulusal egemenlik çocuk bayramını kutladık. Evet gönülden olmasa da zorundan ....

 Sevgili dostlarım 23 nisan ulusal egemenlik çocuk bayramını kutladık.  Evet gönülden olmasa da zorundan kutlayanlar ekranlarda açıkça ortaya çıktı. Sayın Başbakanımız makamını bir kız çocuğa bırakmış, çocuk kendi düşüncelerini değil öğrettiklerini söyleyeyim derken heyecanlanıyor ve ağlamaya başlıyor. Bu gün tarihte eşi benzeri olmayan bir gün olmasına rağmen  böyle önemli bir günüde sulandırmayı başaranlar maalesef günümüzün yöneticileri, ne olurdu o kız çocuğumuz kendilerine armağan edilen bu bayramda hür iradesi ile konuşsa, ergenlik yaşına gelmeyen bir bebekten bile ne olur ne olmaz yanlış bir şey konuşur diye konuşacaklarına önceden dikte edenler, ekran karşısında ağlamak zorunda bırakılan o çocuktan daha çocuk olduklarını düşünüyor ve ülkemizin ne halde olduğunu artık anlatmaya gerek duymuyorum.

                   Ey ülkenin başında olan insanlar geldiğiniz günden beri senaryo çiziyorsunuz oy kayıbınızı milletin duygularını çalarak kapatmaya çalışıyorsunuz Amerikan diş işleri bakanı üçüncü kez ülkemize geldi ne için? Sayın Başbakanımız Filistin’e gideceğim dediği zaman A.B.D diş işleri bakanı şimdi sırası değil İsrail ile tam barışık değilsiniz onları kızdırmayı diye benim iç işleri işime karıştı buna asla hakkı olmayan A.B.D diş işleri bakanı acaba o sözleri neden sarf etti. Hiçbir devlet bir başka devletin iç işlerine karışamaz bu Amerika olsa bile, ama bizde karışılıyor diye görünüyor olsa bile bunun danışıklı döğüş olduğuna eminim neden mi halk arasında yoğun şekilde Tayip Erdoğan Amerikadan aldığı emirlerle barış süresini başlattı onların talimatı ile ülkeyi yönetiyor düşüncesi hat safaya çıkmıştı bunu yok etmek için bu senaryo çizildi. Sayın Başbakan Amerikan diş işleri bakanı gitme demesine rağmen gideceğini açıkladı pek neden.

                     Sevgili okuyucularım lütfen iyi düşünün sayın Başbakan bu güne kadar hiç Amerika’nın sözünden dışarı çıktımı? Peki neden şimdi çıkıyor ‘da ben Filistene gideceğim diyor, cevabını da ben vereyim bak bizim Başbakana Amerika gitme demesine rağmen gidiyor yürekli, yiğit, arap aleminin lideri, ülkesini kendi yöneten adam diye konuşsunlar ve bu şekilde yanlış başlattığı barış süresinde kaybettiği oyları halk geri versin hem de üstüne koyarak düşüncesinden ötürü Amerika’nın diş işleri bakanını konuşturdular. Ne yapsın Amerikalı bizden istediğiniz barış süresini tamamlamamızı istiyorsanız  böyle konuşmalısınız aksi taktirde halk bize küsecek bir daha da iktidar yapmayacak o zamanda orta doğu istediğiniz şekilde şekillenmeyecek diye bir taşla iki kuş vurdular tabi bunu halk yutar mı ilk seçimde anlayacağız saygılarımla.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9125