HALKIN İÇİNDE OLUN?

HALKIN İÇİNDE OLUN?
Sevgili dostlarım seçime bir ay gibi kısa bir süre kaldı bu süreyi halkın içinde geçiren yapacaklarını onlara çok iyi anlatabilen kişiler kazanacak. AKP si gibi dinin arkasına sığınıp doğru imiş gibi çok iyi yalan  konuşabilen sanatçılara karşı seçim kazanmak kürsü de güzel konuşmakla  olmaz. Muhalefetin ve özellikle iktidar olacağız diye düşünenlerin  yapmaları gereken ilk iş çok iyi örgütlenme olmalı. Kadın kolları gençlik kolları ve parti seçim bürolarında değil hastanede  çaylıkta bağda yaylada  bahçede düğünde cenazede halk her  nerde ise  onları da yanlarında olmalı onları dinlemeli onlara programları anlatmalı bire bir çalışmalar sürdürmeli iktidarın yaptıklarını konuşarak değil kendilerinin  iktidarlarını anlatmalı. AKP si ve onun bu güne kadar gelmiş geçmiş ve ülke için ne etmiş  millet biliyor onlara bunu anlatmayın siz kendinizin yapacağını anlatın.

      Evet demokrasilerin vazgeçilmezlerinden olan seçime bir ay kaldı. Ülke uçurumun köşesinde  ya çekilip alınacak ya da bırakılıp uçacak bu ikisi de milletin alinde millet değişim istiyor bu doğru  onun için ilk CHP si değişmeli   millete kürsüden hitap eden bir parti değil milletin derdine işine evine düğününe giden  bir saniye bile kolundan çıkmayan bir görüntü vermeli, halkın tüm kesimini kucaklamalı hiçbir tek kişiyi bile ihmal etmemeli halkla iç içe yaşamalı. Evet halk değişim istiyor iktidarın değişimi kadar iktidara alternatifim diyen partilerinde onun yöneticilerinin de değişmesini istiyor   ve halk daima haklıdır.

                 Sevgili CHP liler ülkenin bu zor durumundan  çıkması gerekir ülkenin ilk siyasi partisi sizlersiniz ama o gün  tek partide sizlerdiniz ama bu gün çok parti var bunların içinden biri var ki tüm parti ve ülke bundan  kurtulmalı onun için her yurttaşa bir görev düşüyor. Oylarınızı iktidar olamayacak partiye verip bölmeyin görüşünüz ne olursa olsun bir partide toplansın. Her kulvardan ayrı ayrı yarışacak  bunları iktidardan indiremeyiz  bir dört yıllığına CHP sine oyunuzu verin  sayın Kılıçdaroğlu açıkladığı ekonomik siyasi  özgürlükçü  programlarına  güvenin söz verdiklerini iktidar olunca yerine getiremez ise bir sonraki seçimde vermeyin. Bir dört yıl isteniliyor sizlerden bunu isteyene  esirgemeyin. Saygılarımla.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4977