HALKIN İÇİNDE OLUNMALI

HALKIN İÇİNDE OLUNMALI

Sevgili ARTVİN post gazetesi okuyucularım tarihi seçime yanaştıkça siyaset ve diğer meslek gurupları ile derneklerin çalışması hızlandı bu giderek artacak ve bu insanlar görüşlerini ifade edecekler tüm bunlar halk ile kucaklaşarak yapılmalı hiç bir siyasi parti teşkilatlarında ağırlama olmamalı özellikle hayır cephesinde olan partiler buna çok dikkat etmeli çünkü hayır diyen her partiden insan var onları bir partiye gelmesini sağlamak düşüncesinden uzak durup onların ayağına veya nerde iseler oralara gitmek , halkın ortak kullandıkları alanlarda buluşmak çok daha sağlıklı ve sonuç alınır görüyorum. Şunu açık ve net yazıyorum hiç kimse bireysel çıkarları uğruna ilçemizi veya ilimizi ziyaret etmesin biz halk olarak sıkıntılı dönemenin içindeyiz birileri bizi ayrıştırmak için gereken mücadeleyi Zaten yapıyor onun için bir diğerlerimizde şahsı çıkar için aramızda olmasına sıcak bakamayız bu zor süreçte bende sizden biriyim bende HALKIM diyen her kes konuğumuz olabilir onları dinlemekten çok faydalanabiliriz .
Değerli HALKIM günler yanaştıkça birileri size hoş ve şirin gözükecek odun kömür ihtiyacınızı giderecek işleri görüldükten sonra bir sonraki seçime kadar bekleyecek olmanız aklınızdan çıkmasın. Sorun odun kömür veya bireysel diğer çikarlardan çok daha önemli 16 nisanda geleceğinizi oyluyacaksınız evet çıkarsa artık odun kömür veya başka beklentileriniz son bulacak çünkü başka seçimlere ihtiyaç duyulmayacak tek Ada`m yaşadığı süre kendi yönetecek kendinden sonrada görevi çocuklarına veya hanımına devredecek. Ben inanıyorum ki Aziz millet böyle bir rejim değişikliğine onay vermeyecek bunu kendileridir biliyor onun içinde şavaş var bahanesi ile seçimin iptali bile konuşuluyor. 
Sevgili ilimizi veya ilçemizi ziyaret edecek olan konuşmacılar biz sizlerle parti binalarında değil halkın yoğun olduğu alanlarda buluşmak isteriz AKP için bu bir siyasi seçim olabilir ama biz halk için bu siyaset üstü bir sorun olarak gördüğümüz için gelecek olan konuşmacıları her hangi bir siyasi parti teşkilatında değil bizlerin yoğun olduğu yerlerde görmek istiyoruz. Birde şunu belirtmek isterim Zaman`la sorunu olan konuşmacılara şimdiden teşekür eder gelmelerine gerek olmadığını belirtmek isterim
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 465