HAYIRLI OLSUN‏

Sevgili okuyucularım geçenlerde Hopa ticaret odasının bir yıllık gününde buluştuk sayın başkan basına ve yönetim kurulu arkadaşları ile birlikte otel terzioğlunda bir yemek verdi.

    Sevgili okuyucularım geçenlerde Hopa ticaret odasının bir yıllık gününde buluştuk sayın başkan basına ve yönetim  kurulu arkadaşları ile birlikte otel terzioğlunda bir yemek verdi.  Bende davetli olduğum için  orda idim. Sayın başkan Osman Akyürek  bir yıllık geçmişin özetini ve yapmış olduğu işlerin yanında düşündükleri ve yapacaklarını anlattı. Alışık olmadığımız bir konuşma olduğu için merak ve heyecanla dinledim. Alışık değildik çünkü bu güne kadar seçilen  ve işin  başına gelenler kamu oyunu ilgilendiren konularla pek ilgilenmez makamı doldururlardı o kadar dinlerken heyecanlandım  çünkü başkanın düşündükleri tüm ilçe halkını ilgilendiren onlar için maddi manevi bir şeyler arzulayan konuşmaydı düşünceleri alkışlanacak kadar önemli. Bu düşüncenin ne kadarını hayata geçirirler bilmem bunun için zaman gerek bekleyip göreceğiz.

                  Evet uyumlu, azimli, ahlaklı bir yönetim ile iş başına geldiler bir yıllık süre içinde yurt içinde ve yurt dışında bir çok temasları oldu bunun en önemlisi Hopa ticaret odasının Ankara da söz sahibi olması sağlandı. Bu güne kadar kağıt üzerinde olan odamız şimdi ülke genelinde  alınacak kararlarda  oy ve söz sahibi bu büyük bir atılım  bunun için özellikle yönetim ve başkanı kutluyorum. Yurt dışı temasları sanıyorum ileri tarihlerde meyvesini verecek  bunun içinde teşekkür ediyorum.  Oturan değil koşan arayan, başarıyı  yakalamaya  azimli bir oda olmuş inanın  diğer ilçelerimizin örnek alması gerekir diye düşündüğüm  bu ekibi alkışlıyorum.

                          Sevgili başkanım Osman Akyürek  bir yıllık çalışma süresi içinde yaptıklarınız sanıyorum bundan sonra yapacaklarınızın teminatıdır. Sizler bu denli azimli ve istekli olduktan sonra ilçe halkı sizleri yalnız bırakmaz başarınızın arkasında durur ve sizleri alkışlar.  Yalnız konuşmanız sırasında Hopa port genel müdürünü çok öne çıkardınız sanıyorum o  sizin bu övgünüze laik olduğu için bunu yaptınız. Sizin bireysel ilişkinize güvenerek sizden rica ediyorum sayın Hopa port  genel müdüründen rica edin işletmesinde çevreye zarar veren kömür tozu ile çevre halkını bir birinden ayırsın. Ben bu konuda bir çok  yazı yazdım sanıyorum okumadı basın danışmanı arkadaşımdı ne istediğimi anlatamadı. Lütfen siz anlatın  kendilerine de kömür tahliyesi işleminde gereken önlemi alsın insanlar milyarlar verip ev alıyor balkonda oturup çay içemiyor bunun sorumlusu mutlak biridir. İşte sizden ricam sorumlulara görevlerini hatırlatmanız. Görev sürenizin ilk yılını kutluyor başarınızın devamını dileyerek sevgilerimi sunuyorum

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8117