HELE ŞÜKÜR‏

Sevgili dostlarım sonunda doğru bir iş yaptık ve boşanan Artvin il başkanlığına iyi bir CHP li aileden gelen Yücel Kurt arkadaşımızı atadık.

   Sevgili dostlarım sonunda doğru bir iş yaptık ve boşanan Artvin il başkanlığına iyi bir CHP li aileden gelen Yücel Kurt  arkadaşımızı atadık. Bakın atadık diyorum bunu ben atamadım işin doğrusu yapıldığı için öyle yazıyorum. Sevgili genel merkezim bugün yaptığınız doğruları seçimden önce yapsa idiniz olmaz mıydı? Yanlış tercihler Artvin de  bize mağlubiyeti getirdi. Ben inanıyordum Artvin merkez  düşmezdi. Şavşat, Murgul, Arhavi, Borçka  hepsi alınabilirdi ama olmadı doğru  işler yapılmadı  tek onurumuz sahilde Kemalpaşa ile Ardanuç oldu demek bu iki yerde seçmenler dinlendi.  Bakın beyler artık kimsenin hata yapma lüksü yok. CHP sinin bu dönemde çok büyük işlere imza atması gerek söz konusu ülke oldu ülkenin  durumunu hep birlikte  görüyoruz böyle bir ortamda kimse ben diyemez herkes önce ülkem diyecek ve bu partiye partililer değil ülkesini seven herkes sahiplenecek.

                             Evet sayın Yücel Kurt sizle birlikte düşen ilimiz incilen yüreğimiz, bükülen bileğimiz onarılacak zor bir göreve geldiniz siyasi bir ailenin çocuğu olmakla birlikte yaşadıklarınızı  göz önüne alarak bu partiyi toparlamalı. Öncelikle küstüm diyen kimse kalmamalı. Daha önceleri söylenen sahil ve yukarısı adayları diye vilayetimizi  ayırmadan kiminle bir oy fazla alırım düşüncesi içinde olunmalı. 2015 seçimlerine böyle hazırlanmalı, adayları genel merkez değil seçmenler atamalı. Sayın Kurt  bu gün atanmış bir başkan olabilirsin görev her şekilde icra edilmeli inanıyorum ki Artvin  ilk seçimde sizi aday gösterip seçecektir çünkü siz  buna laiksiniz şu an için ilçeler  can  çekişiyor bir an önce el atmalı, kırılan kalpler, küsen kişiler, bireysel kızgınlıklar önlenmeli ülkem uçurumda  kurtuluş savaşında düşman biliniyordu  şimdi ise bilinmiyor. Düşman besleniyor, eğitiliyor yardım eğitiliyor.  Böyle bir ortamda CHP sinde ben olmayacak halk olacak.

                           Sevgili dostlarım hele şükür diye başlık attım çünkü genel merkez hatasını görmüş olmalı ki arınmak için Yücel arkadaşımızı atadı. Evet doğru iş yaptı  inşallah bu doğruları Türkiye genelinde sürdürürlerde uçurumun eşiğinde ülkemizi çeker alırız. Şu an için yapılması gereken tek iş diğer ilçelerimizi de dizayn etmek  halkın çoğunluğunun kabul göreceği kişileri partinin  yönetimine getirmek olmalı. Sayın başkanım görevinizi kutlar başarılı olmanız için birlik ve beraberliği öne çıkarmanız gerekir düşüncesi ile sevgilerimi sunarım.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8702