• Ana Sayfa
  • »
  • HER ŞEY DE İKİ YÜZLÜLER‏

HER ŞEY DE İKİ YÜZLÜLER‏

Sevgili okuyucularım iki yüzlü iktidar 2020 olimpiyatlara ev sahipliği yapmak istediği seçimlerde bile tanıtım amaçlı

 Sevgili okuyucularım iki yüzlü iktidar 2020 olimpiyatlara ev sahipliği yapmak istediği seçimlerde bile tanıtım amaçlı gösterilerde iyi yüzlü davranıyor. tüm dünyanın çağdaş kabul ettiği el ele diz dize göz göze minik etekli sevgililer sarmaş dolaş bira için gençler parkta öpüşen sevgililer başları açık bayanlar vs vs  peki neden türbanlı kızlarımız bu  memleketin insanları  değil mi   sıkmabaş  bayanın suçu ne inancından ötürü kapanan  kadını neden tanıtım için programa koymadınız onlardan utandınız ise bu ayıp sizin çağdaş dünyada herkes istediği şekilde kıyafetini seçer yaşamını sürdürür neden demediniz  biz iktidarız milleti düşündüğümüz gibi  giydirir, şekillendirir. Bunun kararını biz veririz diye söylemediniz. İki yüzlü kişiliğiniz her  yerde olduğu gibi burada da ortaya çıktı, öyle mi yazılar olsun.

                    Bakın beyler 2020 olimpiyatları  ülkemizde yapılması için onay verirler  veya vermezler bunu bilemem ama bildiğim tek şey var   reklamınız için  bu ev sahipliğini  çok istiyorsunuz bu uğurda  hiç özlemediğiniz  ve asla düşünemediğiniz  çağdaş bir ülkenin yayınlayacağı tanıtımı  hiç utanmadan  sıkılmadan arjantine  gönderip   yayınlatıyorsunuz . ölen eş ile sekiz saat içinde   sevişilir  kadınların muz olması yasak ve günah  diyen beyinlerin yanında olan siz. Allah için  söyleyin ülkeyi tanıtım amaçlı  gönderdiğiniz o filmi içinize sindirebildiniz mi? inançlı  kişiler inancı  uğruna  dik durur anlar  saygı duyarım ama  sizin gibi  inançlarla oynayan iki yüzlü kişilere değil saygı duyman isimlerini bile anmaktan sıkıntı duyarım.

                        Sevgili okuyucularım  ben ne türbana  ne de mini eteğe karşıyım. Her kula Allah akıl  vermiş yaptığı her iş içinde kendini sorumlu tutmuş  ve yüce mevlam  emretmiş kimse kulum ile arama girmesin diye. Tüm bunlara rağmen çıkarlarına Müslüman  olanlar 2020 olimpiyatlara yedi  yıl kala biz iki yüzlüyüz diye tanıtımını yaptılar mini eteklileri  öpüşen gençleri çağdaşlığı öne çıkarıp benim inançlı Müslümanlarımı sakladılar. Türbanlı başı örtülü  analarımdan  rahatsız oldular. Onları ülkemin gerçeği  bu demektende  utanmadılar iki yüzlü olduklarını tüm dünyaya bir kez daha ilan ettiler ve  Arjantin de ikinci oldular  gerçekleri tanıtıma koysalar da  birinci olurduk.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9509