HERŞEY MÜBAH

HERŞEY MÜBAH

Sevgili dostlarım insan Hangi görüş taşırsa taşısın Mert ve adil olmalı sözünün arkasında durmalı bu gün dediğini yarın unutmamalı. İnanın bu ülkenin çivisini siyasiler çıkarıyor çıkar için kılıktan kılığa geçebiliyor. Sayın Başbakan çıkmış Bozkurt işareti yapıyor ya arkadaş o iş işaretle olacak bir iş değil bozkurtçuluğu, ülkücülüğü önce benimseyeceksin, seveceksin ve inanacaksın oysa bir yıl önce sayın Başbakan`ın onlar için söylediği sözler kavgada bile söylenmeyecek sözlerdi. Şimdi MHP ve ülkücülere şiirin gözükmek için onların oyunu almak için takkiye yapıyor bir ülkenin Başbakan`ına yakışır bir durum olduğuna inanmıyorum. Bakın ben ülkücü veya MHP li değilim ama onlarla kavgalı hiç olmadım onları üzecek hiç bir söz kullanmadım vede kullanmam . Önümüzde tarihi bir seçim var bu siyasi bir seçim değil her kesi ilgilendiren yaşam oylanacak ben hiç bir siyasi partiye şiirin gözükmek için yalakalık yapamam çünkü benim sorunum seksen milyonun ortak sorunu burda parti yok halk var verelicek olan karar hepimizin geleceği.
Değerli dostlarım seçim tarihi yanaştıkça özellikle evet kanadında olan iktidar olmaz böyle şey diyebileceğimiz her şeyi yapacak kazanmak için renkten renge girecekler baskı altına alacaklar bu gün terör örgütleri ile suçladıkları kişilerin yerine direk fiili olarak kendileri geçecekler . Bir insanın ar damarı yok ise o insandan her şey beklenilir. Demokrasilerde yurttaşların özgürce oylarını vermeleri ülkenin yöneticilerinin sağlaması gerekir oysa bizde yönetenler çirkeflik yapıyor hayır düşünenleri korkutmaya çalışıyor olur olmaz çamurlar atarak suçlamaya uğraşıyor. Yapmayın beyler düşüncesi hangi yöne olursa olsun bu insanlar bizim seçim kazanılır veya kaybedilir ama bir tek insan kaybedilmez diğerlerinden ayrıştırılmaz . Bu referandumu isteyen sizler halka gidilsin halk karar versin diyen siz halkı bölen sizden olmayana hakaret eden yine siz neden o Zaman Yanlız evet maddesi koymadınız ? 
Değerli ARTVİN post gazetesi okurlarım ve sevgili halkım bizden istenen şey rejim değişikliği isteyen bir kişi ona uğraşan bir parti ve içindeki siyasiler bir kişi için kendilerinin bile içinde olmadığı bir sistemi bize dayattılar burda görev bizim çünkü mağdur olacak olan yarınlarda biz olcanız onun için siyasilerin sözlerine takılıp kanmayın biliyorsunuz onlar hata yaparlar özür dilerler yeni bir hata için aldırmaz yine size gelirler çünkü onlar için bizler birer sermayeyiz oy verelim ondan sonra kenara itilelim olanlardan olmak istemiyorsak bu referandumda onları dinleyerek değil geçmiş tarihi göz önüne alarak vicdanınızı dinlemelisiniz . Bakın görüyorsunuz ülkenin başbakanı bile oy uğruna Bozkurt işareti yapabiliyor oysa onları hiç sevmiyor işi görülene kadar sempatik olacak ondan sonra bildiğini okuyacak . Sayın başbakanım yaptığınız işaret ülkücülere yakışıyor onları taklit etmek bir ülkenin başbakanına yakışmıyor. Siz sanmayın ki işaret yaptım diye Ülkücüler size oy verecek şimdi dahada hırslandılar sandıkta kesin hayır diyecekler saygılarımla
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4528