HIRSIZ‏

Sevgili dostlarım sanıyorum seçim süresi içinde hırsız var diye bağıran çok insanlara rastlayacağız.

Sevgili dostlarım sanıyorum seçim süresi içinde hırsız var diye bağıran çok insanlara rastlayacağız. On yedi  aralık gününden  bu güne kadar ortaya atılan yolsuzluk olayların hiç biri kanıtlanmadı. Daha doğrusu  kanıtlamak istemediler.  Yargıçları emniyet yerlerinden ettiler,  üç bakanın oğlu ve milli İran asıllı  Azeri  damadı da bıraktılar. Onlar suçsuz idilerse görevden el  çektirilen bakanların suçu ne? Öyle bir ülke yarattılar ki ne suçu belli ne  suçsuz başbakanın baş danışması içerde olan asker dahil tüm yurtseverler  için  onlara tuzak kuruldu demesine rağmen ceza evinden çıkamıyorlar. Ülkemiz için ölümden dönen askerler hapis yatıyor, ülkeyi soyanlar ise dışarı çıkıyor bu mu adalet? İslamiyetin emirlerine uymayanlar  şahsi çıkarları için dilinden düşürmedikleri Müslümanlık sözleri artık bana  göre inandırıcılığını kaybetmiştir. Benim inancım ile bunları yaptıkları tamamen zıt. Çok şey yazmayacağım tek şey yazıyorum  Müslümanlıkta  adil ve adaletli olmak şart  bu iktidarda ve sayın başbakan da bu var ise gidin oyunuzu verin yok diyorsanız günaha girmeyin.

                    Bakın beyler içinizden herhangi birinize  hırsız desem ne dersiniz tepkiniz ne olur? İnanın bir insana  sen hırsızsın demek ne kadar ayıpsa değilsen bunu ispatlamamakta  bir o kadar ayıptır. Bakıyoruz  bir sürü kanallara millet koro  halinde hırsız diye bağırıyor.  Bu bağırmalar sayın başbakanın oğlu ile görüştüğü parasal telefon trafiğinde  doruğa çıktı ben  burada başbakanı  hırsız diye nitelendirmiyorum.  Bana kumpas yaptılar demesini de önemsiyorum. Yalnız bunun ispatlanması için yirmi  dakika  yetiyor da bu yapılmıyorsa ister istemez insanın aklına kötü şeyler takılıyor. Kendi partilileri bile bu  konuşmalar doğru olsa bile  halk inanmaz diyor ve böyle saçma bir savunma yapıyor ise bu halka hakarettir ne demek yani ispatlanmış hırsızlığın yanında halk durur mu toplumun en yüz kızartıcı suçlardan biri olan hırsızlığı bu millet alkışlar mı?

                   Sayın başbakanım büyüt kargayı oysun gözünü ne istedilerse verdik dediğin cemaat bu gün seni yerden yere vuruyor senden onlardan aşağı kalmıyorsun. Sizin bu çekişmeniz ülkemi uçuruma götürüyor dolar aldı başını gidiyor ekmek bir buçuk lira oldu, patates el yakıyor diğerleri cabası.  Size söz veriyorum oğlunuz ile  yaptığınız telefon konuşmaları  suçlandığınız milyarları kaçırmayı çürütün. Bunun bir tuzak olduğunu ispatlayın bundan sonra ki tüm yazıları mı sizin başarılı olmanız için yazacağım. Amerika ya ses kaydını gönderdik dediniz elin oğlu çıktı bize böyle bir şey gelmedi dedi. Tübitak denen  bir yer var orya  git  dediler orda beş kişiyi görevden aldın. Sen  suçlandığın konu ile suçsuz isen bunu ispatlamak zorundasın aksi taktirde bir  çok vicdanların suçlusu  sizsiniz. İnanın bana meydanlarda size hırsız var diye  bağırdıkları zaman ben rahatsız oluyorum çünkü bu ülkenin  ve  dolayısıyla benim başbakanımsın  tek çaren var bu işten aklanmalısın. Arz ederim.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9150