HOPA KARAR VERSİN?

HOPA KARAR VERSİN?
 Sevgili okuyucularım seçimler bitti tartışmalar devam ediyor Artvin de ön seçim yapılmadı diye tepki koyup seçimlerde iş olsun diye bir iki kere gözüken insanlar aydınlığa çıktı yarınlarda en çok onlar konuşacak bir şeyleri onlar isteyecek ben dün ne yaptım diye düşünmeyecek bu benim hakkım diye feryat edecek şunu açık ve net yazıyorum çorbada tuzu olmayan masada tabak göremez. Ben seçim sürecinde sürekli yazdım gün  o gün  değil ön seçim istiyoruz diyenler ne kadar haklı idilerse   istekleri oluşmadı diye partiye soğuk davranmalarında iki kat haksız diye evet  bende o gün onlar gibi düşünüyor ön seçim istiyordum ama her zaman her istenen olmaz bazen başkalarının isteğine de sahiplenmeli. Eğer bu partinin  çıkarı içince iki kat sarılmalı dedim ama dinletemedim belki de anlatamadım.

                        Evet bir süreç bitti küsenlerin barışamadığı özel beklentilerini toplumun yarınlarına yayamadığı bir dönemi  geride bıraktık şimdi oturalım her nerde istiyorsanız tartışalım ama sonuçta kol kola çıkalım var mısınız? Bu parti hiç birimizin babadan kala tapulu mirası değil Atadan kalan bir değerdir  bu değeri çıkarımız için değil halkın güvencesi yarınlarının garantisi için kullanalım. Biliyorum önümüzde bir belediye seçimi kaldı  çok aday çıkacak ama ben  çıkmayacağım çünkü ben partiliyim. Şunu açık ve net yazıyorum Hopa ilçesinin kaderine herkes katkı yapsın  ama   iç işlerine karışmasın hiç kimse Ankaradan ısmarlama belediye başkanı adayı göndermesin  Hopayı Hopa da yaşayanlara bıraksın kararı onlar versin.

                    Sevgili okuyucularım seçim bitti şimdi parti içi yarışmalara var atanan kişilerin yerine seçimle kişiler gelecek Hopa da bu süreç  bile  barış içinde yürümeyecek birileri çıkacak önümüzdeki belediye başkanlığını baz alarak siyaset yapacak kendi gelecekleri için uğraş verecekler bende belediye seçimlerini kiminle  partim kazanır mücadelesini  vereceğim kim kazanır bilmem ama Hopa kazansın isterim inanın bana şahsi bir beklentim yok ama bir arzum var Ankara yani genel merkez Hopa için taraf olmasın kararı partili seçim yaparak versin. Saygılarımla.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4857