Hopa Örnek Bir Yer

Hopa Örnek Bir Yer
Merhaba sevgili dostlarım zaman geçtikçe ülke kırılma noktasına doğru gidiyor. Geçen gün Trabzon Rize Ardeşen Fındıklı Arhavi Bölgelerinden gelen kişiler Hopa ilçesine gelip meydan okumaları HDP ilçe binasını kırmaları asla ve asla alkışlanacak bir durum değildir. Bu ülkede onlarca etnik grup bir arada yaşamak da  bunlara örnek verilecek tek yer  Hopa dır.
 Bu ilçede bin yıldır birlikte yaşayan iki büyük etnik güç vardır. Bunlar arasında bugüne kadar hiçbir kan davası ile sonuçlanacak olay olmamıştır. Günümüz Türkiye’si burasını örnek alacak terörist ile etnik grupları bir birinden ayıracak.
PKK denen Terör Örgütünün yaptığı insanlık suçunu Kürt yurttaşlarına mal edip ülke genelinde Kürt yurttaşlara karşı gösterilen tepkiler son bulacak Kürtleri potansiyel suçlu ilan edip onlara karşı gösterilen tepkiler ülkeye değil PKK denen katillere yarar. Ben tüm yurttaşlarıma sesleniyorum  bu tür olaylarda suçlu arıyorsanız siyasilere uğrayın onları uyarın vatandaşlar arasında yaşanan olaylar bu olayın içinden çıkılmaz zor günler yaratır. 
Sevgili okuyucularım kurtuluş savaşında atalarını kaybeden emperyalist güçler işi sonlandırmak istiyor bu ülkeyi bölmek için bin yıllık barışı dostluğu akrabalığı ortadan kaldırıp terör olayını yargılamadan halklara karşı karşıya getirerek sonuca ulaşmak istiyorlar işte onun için de ben cebinde TC kimliği taşıyan her yurttaşımı birlik ve beraberliğe davet ediyor PKK denen örgütün isteği  olan haklar arasındaki çatışmalara lütfen ön ayak olmayın  onların oyununu bozun haklar arasındaki birlik ve beraberliği tüm emperyalist güçlere gösterin  dileklerimi sunuyorum. Evet bu ülke ayrışmanın eşiğine geldi sorumlusu on üç yıllık AKP iktidarı ama ülke hepimizin birinin arzuları var diye  bu ülkeyi feda edemeyiz çünkü ülkemizin  yedeği yok  iş öyle bir hal aldı ki siyasilerin hatasını ülkede yaşayan kişiler çekmek zorunda bu zor günlerden çıkmak yine yaşayanların ellerinde gün siyasilerin hatasını onlara bırakıp düzeltmelerini bekleme günü değil  gün birlik ve beraberlik günü halkların barış türküsünü seslendirme günü terör halkların el ele vermesi ile birlikte yürümesi barış türküsü seslendirmesi ile son bulur .
saygılarımla 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5077