HOŞ GELDİNİZ‏

Sevgili okuyucularım sonunda beklenilen gün geldi 2- 8 Temmuz arasında yapılacak olan plaj voleybolu yarın başlıyor her yıl üstüne bir şeyler koyarak ilçe halkına zevkli

 Sevgili okuyucularım sonunda beklenilen gün geldi 2- 8 Temmuz arasında yapılacak olan plaj voleybolu yarın başlıyor her yıl üstüne bir şeyler koyarak ilçe halkına zevkli, heyecanlı maçlar seyretmesini sağlayan işin mimarı sayın İbrahim Dağıstanlı’ya şimdiden teşekkür ederim. Evet bu yıl diğer yıllara göre çok daha fazla sporcunun katılımı olacağı gibi Avrupanın birkaç  şehrinden ve Ukrayna, Gürcistan gibi komşu ülkelerden gelen voleybolcuları  seyredeceğiz bizden Akdeniz oyunlarında şampiyon olan çift ile bir çok şampiyonluğa aday arkadaşlarımızı beş gün boyunca ilçemizde ağırlayacağız. Ben tüm sporcu kardeşlerime hoş geldin diyor ve başarılar diliyorum.

            Spor insanları bir birine yakınlaştıran yeni dostlar edinmesine vesile olan bir oyun dalıdır ben çok spor karşılaşmaları seyrettim ama voleybol gibi kibar ismine yakışır, içinde kötü söz olmayan, barışı tam anlamıyla yaşayan bir başka spor dalı seyretmedim onun için voleybol sporun  içinde ilk tercihimdir. Bildiğiniz gibi güzel işlerin maliyeti de güzel oluyor yüze yakın konukları ilçemizde beş gün ağırlayacak oluşumuz bizleri onurlandırdığı gibi sahip çıkan Hopa’daki turistlik ötelerle ve Belediyemiz başta olmak üzere , ana sponsor Hopa Port’a ve onun genel müdürü sayın Meriç beye teşekkür ederim, ayrıca beş gün tüm su ihtiyacını karşılayan Ayder suya, onun değerli patronuna ve çalışanlarına da teşekkür ederim.

           Sevgili dostlarım müsabaka süresi içinde ilçemizi çok değerli insanlar ziyaret edecekler ben öncelikle voleybol federasyonu başkanıma bizler onurlandırdıkları için şükranlarımı suna, ayrıca sayın Ahmet Kavaz ve tüm voleybol camiası mensupların hoş geldiniz diyerek saygılarımı sunarım. Maç süresi içinde sporcuların tek arzusu dolu bir sahada oynayıp alkışlanmaktır bu konuda tüm ilçe halkım ile birlikte komşu ilçelerimi de gelerek katkı sağlayacağına hiç şüphem yok saha ne kadar kalabalık olursa o kadar eğlenceli maçlar olacağı için tüm halkı beş gün boyunca plaj voleybolu yapılacak alana bekliyoruz. Ben bir kez daha emeği geçen her kese teşekkür ederek gelen konuklara da hoş geldiğinizi tekrarlayarak sevgilerimi sunarım.işin mimarı olan sayın İbrahim Dağıstanlı’ya yıllardır yaptığı bu güzellikler için söylenecek pek fazla bir şey yok ona ilçe olarak her yıldan daha çok yardımcı olmalı, onun başlattığı bu güzellikleri asla unutmamalı diyor ve kendisine binlerce teşekkür ediyorum iyi ki varsın sayın Dağıstanlı.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9118