İÇİMİ ACITIYOR‏

Merhaba sevgili okuyucularım iş artık siyasetçilerin gücünden çıktı onların yanlış...

 Merhaba  sevgili okuyucularım iş artık siyasetçilerin  gücünden çıktı onların yanlış politikaları  bu milletin içini  acıtmaya başladı. Kürt açılımı sevdalıları sanıyorum  başlarına  kına yakıyorlardır. Apo açılımı ile şımaran hainler artık güvenlik  birimlerimize  müdahale etmekle tehdit ediyor. Alo alo polis  çekil yoksa müdahale edeceğiz diyorlar. Benim polisim bu olaylar  karşısında  eli kolu   bağlı susuyor birilerice susturuluyor. Ben burada  polisimi değil ülkeyi yöneten kişileri sorguluyorum. Hiç mi vicdan  sahibi memleket sevdalısı  değilsiniz? Dur yapmayın  müdahale  etmeyin  dediğiniz kişiler ülkenin bölünmez bütünlüğü için canlar pahasına görev yapan kişiler sizler  onlarında  kalbini inciltiyor görevlerini anlamsız açılımlarla engelliyorsunuz. Ben  sizler gibi komşu  ülkelere  savaş açalım düşüncesinde  olan biri değilim. Mecbur kalmadıkça savaşın bir cinayet  olduğuna inananlardanım.  Ama söz konusu ülkenin ve  milletimin birliği ve toprak bütünlüğü ise bunları korumak için ölmek gerekiyorsa  ölür öldürmek gerekiyorsa  savaşırım.

                          Evet ülkenin diğer  bölgelerinde demokratik  hak arayanlara polisi kullanarak en ağır  şekilde müdahale  edeceksin. Ülkenin  bir parçası olan doğu  ve güney doğu bölgelerinde  teröristlere  hoş görülü davranıp emniyet güçlerine aman el  sürmeyin ne yaparsa  yapsınlar  dokunmayın diyeceksin. Bumu sizin devlet yönetimi  bilginiz  ve terbiyeniz.  Anaların göz yaşları diye duygusal  yaklaşımda bulunup nice göz yaşları dökülerek kazanılan  ülkeyi gülerek teslim etme yarışından vazgeçin  sizler  şahsi  neyiniz varsa kime isterseniz verebilirsiniz  ama bu ülkenin ne bir emniyet mensubunun ne de  bir tek  ferdin  kalbini inciltemezsiniz buna ne hakkınız var ne de yetkiniz bunu böyle bilin.

                             Sevgili  dostlarım  ben ve  bir çok  yurttaş strese  girdik. Böyle devam ederlerse milleti ruh  hastası yapacaklar. Sayın başbakan  öfke  hitabet sanatı diye  önüne gelene kızıyor kırıyor bağırıp çağırıyor.  Demokratik  tepkilerini gösteren herkesi terörist olarak görüyor.  Ülkenin gerçek teröristlerine  ise kucak açıp açılım adı altında bölünmeye doğru gidilen  yolda baş rol oynuyor. Ayrıştırıcı  tutumu her alanda  olduğu gibi burada da  öne çıkarıp milli birlik ve  kardeşlik projesi diye halkı kandırma devam ediyor.  Teröristler  yüzlerine kırmızı maske  takıp polisime  meydan okuyor kabadayı   başbakan susuyor. Polisime   görev yaptırmayıp suç işliyor ben tüm halkıma  sesleniyorum. Siyasi görüşünüz  ne olursa olsun  ülkenin birlik ve  beraberliği  toprak  bütünlüğü  söz konusu  oldu mu siyasi  sevdanızı  erteleyin. Ülkenize sahip çıkın. Şahsi çıkarlar uğruna  AKP iktidarının   tüm olumsuzluklarına  sessiz kalanlar günü geldi mi ben ne yaptım demek istemiyorlarsa   bu gün iyi düşünsünler  yarın çok geç olabilir.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9108