İDAM

İDAM
Sevgili Artvin post gazetesi okuyucularım medeni ülkelerde idam asla tartışılmaz ama ne hikmetse bizde idam tartışılıyor oysa idamı hak edenleri yaratmamak onlara idam cezası işletecek suçu işletmemek gerek ülkenin asayısını sağlayama terör ile pazarlık yap FETO denen Ada`mı ellerine yarat ondan sonra kurtuluşu idamda gör . Ada`m canlı bomba olmuş kendini infaz ediyor sen idamı konuşacağın yerine canlı bomba eylem yapmadan önlemi al. Teröre karşı iyi niyet olmaz pazarlık hiç olmaz bunları yapanlar şimdi çareyi idamda arıyor bu çağda konuşulacak bir iş değil ama referandum öncesi oy devirmek için söylenen bu sözler asla ciddi değildir . 
Değerli dostlarım idam geriye doğru suçlular için alınmak istenen bir iş değil ileri doğru işlenen suçlar için uygulanabilir burda söylenecek suç biz suç oranını sıfıra çekeceğiz idam suçu işleyen isteyenlerinde önüne geçeceğiz olması gerekirken işin kolayına gidilip idam yasası önüme gelirse imzalarım şekilcinde yorumlanması aşayışa karşı çaresizliğin bir çaresizliğin ifadesidir .artı Avrupa`ya söz vermiş kaldırmışsın şimdi ordan gelecek olan tepkilere karşı ne yapacaksın. Madem idamı çok arzuluyordunuz neden on sekiz maddenin içine koymadınız da şimdi dillendiriyorsunuz ?. 
Sevgili dostlarım ülkenin tüm değerlerini yabancılara satacaksın ondan sonra idamı tartışmaya açacaksın bu asla inandırıcı değil millete şirin gözüküp oy almak için yarın yapamayıp utanacağınız sözleri söylemeyin siz idamı çıkarın ben ömür boyu size oy vereceğim ama çıkaramaz işeniz istifa edecek misiniz ? Bakın beyler milletin duygularına değil midelerine hitap edin çıkarımız için bu millete yalan konuşup duyguları ile oynamayın sizde görüyorsunuz bu yasa referandumda hayır diye sonuçlanacak bunu bende iyi biliyorsunuz ama ya tutarsa düşüncesi ile millete bin bir yapamayacağınız işlerin sözünü veriyorsunuz bu doğru bir yaklaşım değil Aziz millet sizin bireysel çıkarınızın sermayesi olmayacak ne deşiniz ne yapsanız nafile çünkü halk geleceğini oylayacak cevap olarak sandık açıldı mı bakılacak
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 3903