İLGİLENMİYORLAR‏

Sevgili dostlarım Tayyip beyden beklenti içinde olanları ülke bölünmüş

Sevgili dostlarım Tayyip beyden beklenti içinde olanları ülke bölünmüş, soyulmuş, hukuk yok olmuş, soygunlar çoğalmış bunların hiç biri onları ilgilendirmiyor. Son aylarda ki gelişmelerden sonra bu başbakanı alkışlayan  kişileri gördükçe  hayretler  içinde  kalıyorum ve merak ediyorum  bu devlet, bu topraklar bu millete ne yaptı. Sayın başbakan soydurmayacağız, çaldırmayacağız diyerek yüce mevlamın  ismini  kullanarak on bir yıldır iktidarını korudu son günlerde yapılan soygunlar buna karşı alınan  önlemler düşünülse yeminle söylüyorum insan kafayı yer.

               Evet Tayyip Erdoğan  gökten zembille inmedi iş başında şimdi düşman olduğu cemaat, satılmış medya bunların desteği ile bela olan AKP si iktidarı bunlar sayın başbakanı olmadığı kadar yalakalık yapmasa idiler bu gün güney doğunun anahtarı PKK ya teslim edilmezdi. Robot gibi el kaldıran vekiller deniz feneri soygununu ört pas etmeselerdi başbakan istifa  diye  bağıran gençler zindanlara  atılmasa idi bu günkü  soygunlara bu ülke tanık  olmazdı. Ergenekon masalı ile yargılanan generallere hakimler günahkar ilan  edilmezdi olumsuzlukları yaz yaz bitmez  ülkenin en seçkin vatansever askerleri içerde onları yargılanırken ben bu  davanın  savcısıyım diyen bir başbakan bu gün askeri oyuna  getirdiler. Onlara tuzak kurdular diyor sormazlar mı sen bu davanın savcısı idin bu tuzağı sen mi kurdun diye.

                 Sevgili dostlarım TC nin ismi silinmiş, ülke bölünmüş andımız kaldırılmış, soygunu ortaya çıkaran yargıçlar darmadağın  edilmiş, aynı yağmurda ıslanan dostlar düşman olmuş bunların  hiç biri  Tayyipçileri ilgilendirmiyor. Başbakan tutturmuş paralel devlet diye demiyor ki tüm bunlara neden olan benim. Evet ülkede üç paralel güç var doğuda PKK yol kesiyor, kimlik soruyor, vergi  topluyor ortada hesap soracak devlet yok.  Bir diğeri yıllardır beraber yürüdükleri, askere kumpas uyguladıkları paralel devlet cemaat, en önemlisi tüm bunları bilerek on bir yıldır sesini çıkarmayan AKP hükümeti bunların üçü de paralel devlettir. Ben Atalarımın canları ile bizlere emanet ettiği TC devletini arıyor, onu özlüyor canımı vermeyi göze alıyor ama bir türlü  bulamıyorum. İnşallah 30 mart seçimlerinde üç paraleli  sandığın içinden çıkarmayız da TC devletine kavuşuruz. Amin.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8997