İMAN MI YALAN MI‏

Merhaba gazetemizin değerli okuyucuları evet gün geçtikçe halkın direnişi artıyor buna karşı başbakanın inadı ve yalanı ile imanı devam ediyor

Merhaba gazetemizin değerli okuyucuları evet gün geçtikçe halkın direnişi artıyor buna karşı başbakanın inadı ve yalanı ile imanı devam ediyor. Camilere bira   şişesi ile girdi dedi yalan caminin imamı bu yalanı tehdit etti, türbanlı kızlarıma saldırıyorlar dedi yalan başı açık ile kapalı yan yana güle oynaya direniyor, polisimiz şehit etti dedi yalan polisimiz köprüden düşüp şehit oldu, direnen kitlelere çapulcu dedi yalan çünkü direnişçiler halkın ta kendisi v.s v.s yalanları artırıp yazmamız mümkün ama gerek yok sayın Başbakanın ne kadar yalan dediği bu gün ak dediğine yarın kara söylediği milletçe biliniyor. Şimdi soruyorum insanları dindar yetiştirmeyip tinercimi olsun diyen bir sahsa bu denli yalan yakışıyor mu? Kutsal dinimizde yalan yasak mı yoksa serbest mi bunun cevabın sizler verin sevgili dostlarım.

                 Dünyanın hiçbir devletinde direnen halka karşılık. İktidarın mitingler düzenlediği görülmemiştir bir ülkenin Başbakanı yangına benzin ile müdahale etmeye çalışıyor halkı terör örgütü ile iş birliği yaptığını iddia ediyor dün teröristleri dağdan yolcu edenler bu gün p.k.k lılara terörist demeye başlıyor Taksim p.k.k lı larca iş kal edilmiştir diyor halk diyemiyor çünkü bu zihniyetler için halk yoktur varsa da kendine biat eden kendi halkı vardır . tüm dünya sayın Tayip Erdoğan’ı  kınayarak izliyor hırçınlığına ve inadına anlam veremiyor rezil ediyor koskoca ülkeyi dünya alemine böyle bir şey olabilir mi. Oysa halkın isteği ortada özgürce yaşamak birileri istiyor diye her şeylerine karışıp özgürlüklerine müdahale edilmesini istemiyor alanları dolduran kişiler her hangi bir partinin mensubu değil halkın kendisi ama Başbakanımızın miting diye sokaklara döktüğü kişiler taraf belediyelerin çalışan insanları evet onlarda bu ülkenin insanları kime karşı sokağa döküyorlar yine kendi insanlarına karşı böyle bir şey çağdaşsız ileri demokrasiye koşuyoruz diyen bir ülkenin iktidarına yakışıyor mu?

                Sevgili dostlarım bunlar sahsı çıkarları uğruna yalanı da, kutsal inancıda, günah olan şeyleri de çok iyi kullanıyorlar ben halkımı sağ duyulu olmaya çağırıyor yalanla, imanla iç içe olan kişilere karşı sabırlı olmalarını arzuluyor cezalarını sandıkta vermelerini istihram ediyorum. Türkiye çapında direnen halkımın duygularını ve arzuların çok iyi anlayan biri olarak kışkırtmalara gelmemelerini, Başbakanın anladığınız  dilden de konuşuruz sözüne aldırış etmeden o sözden ötürü dolmuşa gelmeden demokratik hak olan direnişi sonlandırıp ilk seçim gününe kadar sabırlı olmanızı ve ilk seçimde bu zihniyet sahibi yöneticileri sandığın içinden çıkarmamanızı arzu ediyor saygılar sunuyorum.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 9135