İNADINIZI ERTELEYİN

İNADINIZI ERTELEYİN
Sevgili okuyucularım seçim tarihi bir kasım ama seçim yapılacak mı tartışması başladı bile. Güvenlik sorunu olan hiçbir ülkede güvenilir bir seçim sonucu çıkmaz.
PKK silahlı çatışmaya bıraktım, Pazartesi gününden itibaren diyor. Ya sen kimsin arkadaş Neyin peşinde Neyi amaçlıyorsun. Neden Amerika`nın ve diğer Emperyalist güçlerin paralı katilleri olduğunu söylemiyorsun.  Sana silahı eline al diyen bu ülkede kimse oldu mu ? Neden Şimdi kalkıyorsun silahlı çatışmayı dondurdum diye gazel çalışıyorsun ? Sen o sözleri bu millete değil senin eline silahı veren Ağa babalarına söyle sana inandılar,  açılım masalları ile istediği yere ulaştılar, şimdi Şehitler gelince seni bir kenara attılar.  Benim için sen bir terör örgütünün Sözde liderisin ne Sözüne Özüne ne de insanlığına güven olmaz, senle pazarlık yapılmaz çünkü terör örgütüne girmiş bir teröristin senle mücadelemiz ülkemiz için,insanlık için, sürecek.
Evet zor günlerin içinden geçiyoruz düşman insan kılığına girip insanların içinde patlıyor bugünün mimarı içte ve dışta düşman üretimi AKP iktidarıdır. bunların kibirliği macerası çok bilmiş tavırları bu ülkeyi bugünkü hala getirdi. Ben evindeki yüzde elliyi zor zapt ediyorum diyenlere karşı ülkenin yüzde yüzünü kucaklayacak bir zihniyete ve  lidere ihtiyaç var AKP Barış kavramını kendi seçmenlerine göre kurguladı ha böyle olunca Barış`a Bomba Düştü Bunlar insanlara küsüyorlar ama barışmasını bilmiyorlar bir söz var barışmasını bilmiyorsan kimseye küsme diye. İşte bunlar böyle düşünce tartışıyor  çıkarları için terör örgütü ile tokalaşır kendilerini oy vermeyenlerden uzaklaşır. 1 Kasım seçimleri Bir Milat ülkede barış ve huzur içinde bunlara oy vermeyin 13 yıllık inandığınızı bir dönemlik olsa bile erteleyin Böylece sizde kazanın ülkemde kazansın Saygılarımla

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4944