İNSANLIK İÇİN

İNSANLIK İÇİN
Sevgili Artvin post gazetesi okurlarım ülke tam bir çıkmazın içine sokuldu sorunlar çığ gibi büyürken Ankaranın seçim hesabı yapması anlaşılır gibi değil. Halkın iradesinden söz edenler %60 istenmeyen bir hükümetin iş başında oluşu sorunları daha çok derinleştiriyor. Yıllar önce açılım ile ilgili bir yazı yazmıştım dönemin başbakanı sayın Tayyip Erdoğan beye hitaben sayın başbakanım sıkılana yumrukla barış olmaz PKK denen örgütün beyinleri emperyalist güçlere kumanda ediliyor onların kendi istekleri olmaz istenilen şeyleri yaparlar, dedim bakın şimdi dediğim oldu ülkeyi yönetenler bu olayların sorumlusu olarak Türk seçmenlerini  gösteriyor ne diyorlar her hangi bir siyasi parti 400 vekil çıkarsaydı bu olaylar olmayacakmış anlamıyorum bu ülkenin en büyük makamında  oturuyorsun hem de halkın oyu ile her istediğin oluyor şimdi soruyorum terör denen beladan kurtulmak için size 400 vekil  ne lazım tek başınıza bir meclissiniz bu yetmez mi?
Evet çok akıllı davranmanın zamanı bu günlerdir. Terör kahpece saldırılara devam ediyor onların bu güne kadar isteyip başaramadığı tek şey Kürt halkı ile Türk halkını birbirine düşman etmek evet bunu da bu güne kadar başaramadılar ama son günlerde bir kıvılcım çaktılar ülkenin belli yerlerinde kargaşalar çıktı ben buradan herkesi sağ duyulu olmaya çağırıyor PKK denen terör örgütünün oyununa gelinmemesini rica ediyorum PKK denen örgüt hiçbir halkın temsilcisi değil emperyalist Türk düşmanlarının paralı elemanlarıdır. Onların işi bu birilerini temsil etme diye bir sorunları yok ülkemizde bir karış toprağı olmayan ve bu ülkenin vatandaşı bile değilken onlarla beraber terör estiriyor amaçları herhangi bir devlet kurma veya özerklik gibi talepleri inandırıcı eğil taraftar temin etmek için kandırıcıdır.
 Sevgili dostlarım tarih boyu beraber yaşadığımız bu topraklarda huzur ve barış içinde yaşamaya devam etmek istiyorsak PKK denen örgütün üstün birlik ve beraberliği bozmadan birlik de gitmeliyiz ben topla tüfekle gidelim demiyorum ama gereken sözü söyleyelim onlarla asla destek olmayalım çünkü onlar hakların kardeşliğine ve barış içinde yaşamalarını karşıdırlar onlar için bir düşünce bir gelecek yoktur tek bildikleri iş ölmek ve öldürmek böyle bir düşünceye tüm insanlar ırklarına bakmadan insanlıklarını öne çıkarıp karşı durmalıdırlar saygılarımla

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4976