İŞ KUR

İŞ KUR
Sevgili dostlarım iş kur adıyla birçok insanlara ekmek veriliyor bu çok güzel bir olay ben verilen ekmeğe ve bu ekmek yiyen kişiye son derece saygı duyuyorum ama iş kur adı ileişe girenler gerçek bir iş yapıyor mu yoksa siyasi bir kadrolaşma mı ? Herkes yediği ekmeği hak ediyor mu bunu merak ediyorum kendi çapım da bir araştırma yaptım birçok kuruluş işçi alımış ama bunların çoğunluğu başka bir iş yapıyor yanlış, maaşı işkur`dan alıyor böyle bir şey olur mu ? işkur aldığı kişileri takip edip Verilen görevi Yapıp yapmadığını neden takip etmiyor çalışmayanların aldığı ücret bu milletin parası değil mi 
bakın beyler hiç kimseye hak etmediği bir ekmeği yememeli. Geçici bir süre ile bu işe aldınsa bir şeyler yapmalısınız hak etmediğiniz bir kuruş olsa bile size Hayır sağlamaz ülkeyi yönetenler siyasetçilerdir. Onlar oy için her zaman hata yapar sizin evde oturarak maaş almanıza göz yumar Sizler de bunlardan istifade etmeye kalkarsanız gün gelir aldığınız para fazlası ile bir yerlerden çıkar onun için akıllı olun ve bir şeyler yapın aldığınız paranın karşılığını verin.

Evet işkur`dan adam alan yetkililer, Sizler Vicdan sahibi biriyseniz İşe aldığınız kişileri takip edin aldığı paranın karşılığını veriyorlar mı bir inceleyin milletin parasını dağıtmakla hiçbir kurum yönetilmez aldığınız kişiler İşe gelmiyor yalnız maaş alıyorsa onlardan çok siz suçlu değil misiniz hiç rahatsız olmuyor musunuz işkur ise takipçisi de o olacak oturarak kimse para almayacak o kadar.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4980