İSLAMİYET İÇİN Mİ?‏

Bakın beyler dünyanın her hangi bir ülkesinde biz de olan ve bunu yapan yönetenlerin

 Sevgili okuyucularım AKP si iktidarı ve sayın başbakan  ilk günden bu güne kadar  çalmayacağız, soymayacağız, yetim hakkı kul hakkı yemeyeceğiz, dindar  nesil yetiştireceğiz diyerek bu  milleti tam  on iki yıldır oyaladılar, dolandırdılar, soydular. Kutsal dinimizi  çıkarları için kullandılar, islamiyetin men ettiği tüm işleri kendileri yaptılar. Son günlerde ki gelişmeleri birlikte izliyoruz. Bakanın burokratın ülke yönetiminde söz sahibi olan insanların kendileri, çocukları, yakınları neler yapmış neler ortaya çıkıyor. Belki daha neler çıkacak. Soruyorum sayın başbakana  tüm bu yolsuzluklar, soygunluklar  rüşvetler  İslamiyet adına mı yapılıyor?  Senin bakanın Hüseyin Çelik, tanrının rahmetine kavuşmuş eski bir general  için yaptıklarının hesabını vermeden gitti, ölünün arkasından konuştu. İslamiyet dininde  ölen kişiye yalnızca rahmet okunur ya da susulur.  Bunu bilmeyecek kadar islamiyetten uzak iseniz  bunu bilmem  ama  şunu biliyorum bu dünya da  yaptığınız her şeyin hesabını vereceksiniz. Çaldıklarınız, kolladıklarınız, size kar olmayacak  yüce adalet geçte olsa adil karar verecek.

                       Bakın beyler  dünyanın her hangi bir ülkesinde biz de olan ve bunu yapan  yönetenlerin çocukları olduğu an hiç  bir iktidar  görevde kalamaz. Allah aşkına  sıradan biri değil bunlar bakan çocukları o çocuklar babalarından  habersiz mi bu yolsuzlukları yapmıştır. Etme bulma dünyası  bu siz bu  ülkenin en önemli kişileri  yalan beyanlarla  içeri attıracaksınız ilahi adalet buna  ses çıkarmayacak öyle mi durun bakalım daha neler çıkacak.   Ne yolsuzluklar ne ihanetler  tüm bunlar  bu insanların  başını yiyecek. Şimdi çalanlar  bir birine  sorsun  biz  nerde hata yaptık nasıl yakalandık diye. Sizin en büyük hatanız dindar gözüküp  kutsal dinimizle milleti kandırıp  yerinizi garanti altına almakla  gelişti. Yüce mevlam  kendi ismi ile kullarının aldatılmasına daha fazla dayanamazdı.içinde Allah korkusu olan kişiler iktidar  korkusuna  göğüs gerdi ve yolsuzlukları ortaya çıkardı.

                      Sevgili dostlarım  işte bu   milletin seçtiği kişiler  kendileri kamyonlarla götürdüler,  milletin ağzına bir tutam bal sürdüler. Bunlar  din iman dediler  inançlı yurttaşları sömürdüler.  Oylarını aldılar ülkeyi  sattılar.   Paraları da kaptılar. Soruyorum şimdi halkıma oylarınız ile  seçtiğiniz bu insanlar  ülkeyi batırdılar  acaba bunu İslamiyet adına mı yaptılar. Duygularınınız, inançlarınız,  hisleriniz, sevdalarınız, ile oynadılar artık dur dememizin zamanı değil mi Allah aşkına.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4462