İTİBAR

İTİBAR

Sevgili Artvin Post gazetesi okurlarım ülkemiz AKP yönetiminden ötürü itibar kaybetmeye devam ediyor. Geldikleri günden bu gün dış politikada çuvalladıkları gibi aynen devam etmeleri insanların kafasını karıştırıyor Suriye lideri Esat için demedikleri bir şey kalmadı bu güne kadar ama sayın cumhurbaşkanı Rusya ziyaretlerinden  sonra Esat ile yönetime devam edilir. Dedi ne diyelim birileri uyardı sanıyorum evet bir kasım seçimlerine siyasilere haşır haşır  çalışıyor sonucu şimdiden belli olan bir seçim olduğu için millet seçimden sonraki gelişmeler merak ediyor.  Koalisyon oluşacakmı yoksa AKP si kazanana kadar seçimler yenilenecek mi?
Evet  bu millet artık uyunmalı susarak bu ülkeyi katkı sağlayamazsınız ben sizlere sokaklara dökülün
 Yanlışlara tepki koyun, bağırın , çağırın, haykırın, demiyorum sandığa giden ve oyunuzla tepkinizi gösterin istiyorum.  Bu ülkenin yedeği yok  tüm dünya bir olmuş  bizim ne zaman bölüneceğimizin hesabını yapıyor bunların başı da Amerika biliyorsunuz Amerika için dost yoktur çıkar vardır bu hükümetten çıkarı olmasa 13 yıl bekler mi  onlar için kullanabileceği en ideal insanlar AKP sinde var onun için bunlara ülke artık teslim edilmemeli bir kasım seçimlerinde çıkarlar dondurulmalı inatlar ertelenmeli 13 yıllık esarete son verilmeli.
Değerli Dostlarım ülkede ne örf kaldı ne adet nede gelenek şimdi bayrağa sarıldılar her yerde Türk bayrağı asılıyor biz o bayrağı gönlümüzden hiç ayırmadık ama onlar indirilen Türk bayrağına sessiz kaldılar göz yumdular TC yi kaldırmaya çalıştılar Türk sözcüğünü anayasadan çıkarma gayretine girdiler baktılar olmuyor  millet bayrağından isminden vazgeçmiyor oy alabilmek için doksan derece çark ettiler  bir gün dedikleri bir gün sonraya uymuyor bunlar yoruldu, yoldan çıktı dinlenmeleri lazım onun için bir kasım seçimlerinde sandıkta kalsınlar 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4851