İYİ DEĞİLİZ

İYİ DEĞİLİZ

Sevgili dostlarım her gün gözyaşı, her gün bir ölüm haberinin yaşanıldığı günümüzde iyi olan olur mu? Her gün konuşulan bir ölüm haberi olduğu bir yerde insanca yaşamayı sürdürebilmek ev Barış sağlamak mümkün mü ? Bu sorunun cevabını bulmak için yürekli ve cesur olmalıyız buna mecburuz içine devlet karışmış dinlerin, içine din karışmış devletlerin Barış engellediğini insanların öldüğünü görmek zorundayız. Hükümetlerin Bu haliyle barışın tesis edemediği, Çünkü bizim yansımamız oldukları gerekçesiyle yüzleşmek zorundayız önce biz içimizdeki ateşi söndürmeliyiz. 
Evet seçimlere bir aydan az bir zaman kaldı bir bakın bakalım insanlarda hiç bir heyecan var mı ? Neden yok kimse iyi değil önünü görmüyor,  ölümden korkuyor,  Yarınlarından endişe ediyor,  böyle bir ortamda sandıklara gidilecek millet sağlıklı düşünemiyor ki sağlıklı oy kullansın. Ülkede acılar bile bölündü Oysa acı tektir bir insanın acısı İnsanlığın acısıdır. Biz kendimizi duygusal olarak  bir gruba Bir siyasi partiye bir dine bir mezhebe sıkıştırdığımız sürede ne tüm bunların farkına varacağız ne de acı vermekten başka bir halta yaramayan savaşların sonu gelecek.
 Sevgili dostlarım kendi değerlerimizle  kendi ilkelerimizle kendi tarzımızda yaşamayı öğrenmek zorundayız. Bir baskı grubuna  Boyun eğerek onları yaşatmak istedikleri bir şekilde yaşamaya devam edersek haysiyetimizi ayaklar altına alıp ve daha az insan oluruz. Ya hep birlikte iyi olacağız ya da bunlara boyun eğip  hep birlikte yok olacağız. Evet sonucu beğenmedikleri bir seçimin ertelenmesinin ardından 1 Kasım günü sonra gideceğiz Bu bir fırsat İyi olmak için 13 yıllık anlayamayan, aldanan ve tüm bunları açıkça söyleyen bu iktidara son vererek iyi olma yönünde İnşallah milletçe ilk adım atacağız Saygılarımla.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4935