kaçırdınız

Sevgili okuyucularım bildiğiniz gibi yaz geldi mi ilk akla gelen festivaller oluyor. Ülke genelinde binlerce yöreye has festivaller oluyor bunları

 Sevgili okuyucularım bildiğiniz gibi yaz geldi mi ilk akla gelen festivaller oluyor. Ülke genelinde binlerce yöreye has festivaller oluyor bunlarında bir ilçemizde yıllardır yapıldı bu yıl yapılamayacak gerekçeli karar henüz açıklanmadı ama  yapmayacaklarını  sayın yazı işler müdürü  Ahmet İskender söyledi biz plaj voleybolu dünya çapında değil ilçe bazında  amatör çocuklarla yapacağız dedi yapacak bir şey yok. Bu halk bunları göreve getirdi onların kararına saygılı olmalı her şeye rağmen ben de saygı duyuyorum yalnız eleştiri olarak da yazıyorum Hopa festivali kapsamında yapılan  diğer etkinlikler bu plaj voleybolu sayesinde  eklendi şimdi sizler aslı olmayan  yerde diğerleri ile kimi mutlu edeceksiniz merak ediyorum.

                            Bakın beyler ülke genelinde aranan bir ismi siz kaçırdınız sayın İbrahim Dağıstanlı bu işin bir numaralı uzmanı idi bunu  Sinop yüzlerce öteden gördü ve kendilerini davet etti. Lütfen bizde bu  sporu yapalım dedi siz yanınızda olanı göremediniz elinizden kaçırdınız ne tepki alacaksınız bilmiyorum ama  ben tepkimi yazıyorum. Özellikle sayın Dağıstanlının  yaptığı işi alkışlamadan kişiliğini öne sürdünüz ben bir kişinin icraatına bakarım kişiliğine değil diye  düşünemediniz.  İlçe esnafının beş günlük sürede gelen kişilerden kazanacağı gelir hesap edemediniz.  Canlı yayında tüm dünya ilçemizin reklamını yapıyor demediniz, ülkenin en başarılı sporcuları yöre halkına seyrettirme fırsatını elinden aldınız. İlçe tanıtımında  sporun faydasını görmediniz veya düşünemediniz  voleybol camiasının en çok sevilen insanını Sinop iline kaçırdınız mutlu musunuz?

                               Sevgili dostlarım çok  başlılık onun için çok kötü ilçe belediyesi kin ve nefretinden uzak durabilse sayın başkana bu sporun ilçemize kazandırdığını  anlatsa bu yıl dünya şampiyonluğu burada yapılacaktı ama olmuyor, yapılamıyor birileri şahsi kin ve nefretinden kendini arındıramıyor yazık çok yazık ilçem bunu hak etmedi. Ama yapacak bir şey yok her iş dönem dönem demek sekiz yüz kilometreden adamlar sayın Dağıstanlıyı gördü siz burada kör oldunuz göremediniz.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5173