KADER DEĞİL

KADER DEĞİL

Sevgili okuyucularım ağzımın tadı yok derler ya bende aynı onun gibi bir şey oldum düşünüyorum da benim ülkemden ne istiyorlar bulamıyorum bu ülke ne zorluklarla kuruldu ve cumhuriyet ilan edildi. Bilen kaç kişi kaldıi ülkede yeni nesil ya bilgisayarın üstünde yada cep telefonu ile oynuyor. Siyasiler uzaklardan gelen emirleri ülkeyi yönetiyor. Sporcular para için oynuyor. Zenginler para için yoksullar geçinmek için mücadele ediyor. Ülkenin hali ne olacak yarınlar nasıl dizain edilecek kimsenin umrunda değil 13 yıllık Akp iktidarı insanların beynine uyuşturucu gibi girmiş çıkması çok zorgünlük yaşatılmaya başlatıldı.İnsanlarbireysel çıkarların peşinde olduğu sürece bu ülkeye Barış gelmez, günde 3,5 güvenlik güçlerinin şehit edilmesi normal gelişme imiş gibi  yutturulmaya Çalışıyorlar bunu yutan insanlar var oldukça ülkemde kimse yarınlardan Umut beklemesin 
Değerli Artvin Post gazetesi okuyucularım, Bana herhangi bir dünya Devleti gösterebilir misiniz Bu kadar olumsuz işlere rağmen ülkenin siyasi yöneticileri görevlerine devam ediyorlar diye. Ankara`nın göbeğinde beş saniye arayla iki canlı bomba patlatılıyor ülkenin içişleri bakanı güvenlik sorunu yok diyor. İçimizdeki düşmanların yanına kötü yönetilen dış politika yüzünden dışarıda ki düşmanlarımız kim onu bile bilmiyorlar Söyledikleri iki cümleye aldandık, yanıldık, aldanmakla bu ülkeyi nereye götürdüğünün farkında mısın ? Yarın Cumhuriyet tarihinin en cani ve insanlık dışı yapılan Ankara`daki terör olayı da unutularak meydanlara inecekler, sizlerden oy isteyecekleri Sizlerde dünü unuttuğunuz için yarınlardan umutsuz olduğunuz için yine oy vereceksiniz.Kendi Geleceğinizi Ellerinizle karartıyorsunuz.ben ne yapabilirim ki.
 Evet dostlarım Yeter artık bu iktidara 1 Kasım günü dur deyin ülkem bunca olumsuzluğu hak etmedi Sizlerde etmiyorsunuz bu nasıl kader deyip bekleyemezsiniz insanlar kaderleri elleriyle yazarlar sizde bu iktidarı oylarınızla Gönderin bu işin başka yolu kalmadı.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4969