KADIN?

KADIN?
 Sevgili dostlarım her insanın mutlaka bir kadına ihtiyaç duyulduğu bu  dünyada kadınlar hakkında söylenen sizler ve onlara yapılan fiili işler insan olanı utandırmalı. Merak ediyorum kadına el uzatan kadına tecavüz eden kadını öldüren erkek bu gücü nerden ve kimden alıyor. Onları teşvik  eden yok mu? Zihinlerini çalan karıştıran yok mu? Geriye dönük bir düşünün kadın hakkında ülkeyi yöneten  siyasilerin  ve bürokrasilerin  söylediklerini Dolmabahçe de  oturup  Kadıköy vapurundan inen kızları gözetleyen kimdi? Kadınlar   kahkaka atmasın demediler mi bu kız mı kadın mı bilmem diyen kim? Belediye otobüslerinde  metro da erkekler tahrik oluyor sözü kimin  gün geçmiyor ki bir kadın öldürülmesin veya tecavüze uğramasın buna rağmen kadına tecavüz ve şiddet abartılıyor  demediler mi?

                     Değerli okuyucularım cumhuriyet tarihi  boyunca bu kadar kadını konuşan bir siyasi iktidar olmamıştır. Doğumundan yaşantısına kılık kıyafetine gezmelerine gülmelerine her şeylerine  karıştılar onları hedef tahtasına koydular hamile   kadının yürümesi tıbben sağlıklıdır denmesine rağmen bu iktidar hamile kadının sokağa çıkması terbiyesizliktir demedi mi? TV de dans etmeyi ahlaksızlık diye tanımlamadılar mı? kendini sanatçı sanan iktidar yalakası biri mini etek giyerseniz sonunuz Özgecan gibi olur diyor da devleti yönetenler buna  sessiz kalıyorsa bu işler bitmez  bu ahlaksızlıklar sürer gider. Evet bende bir erkeğim ama kadına şiddet gösterenler onların orasına burasına göz koyan taciz eden tüm erkeklerden utandığım gibi erkek olduğumdan da rahatsız oluyorum.

                  Sevgili kadınlar elleriniz ile  başınıza iş açıyorsunuz sizlere özgürlük tanımayan size saygı duymayan sizi yalnız doğuran  biri ve erkeklerin cinsel aracı olarak görenleri üç  dönem iktidar yaptınız  onlar üstünüze kuma getirenlere haklıdırlar diyorlar sizlerde onları alkışlıyor iktidara  taşıyorsunuz. Kadına saygısı olmayan herkese sesleniyorum onlara şiddet uygulayan canileri de ekliyorum sizi doğudan kişi de bir kadın ananıza saygısızlık neden yapıyorsunuz. Cennet kadınların ayakları altında denen söze niçin itibar etmiyorsunuz  bu tür beyinler yönetimde oldukça kadına şiddet bitmez. Ben tüm kadınlara sesleniyorum 7 haziran genel seçimlerinde bunlara asla oy vermeyin.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5101