KARAR SİZİN?

KARAR SİZİN?
Merhaba değerli dostlarım adamlar artık hiçbir şey saklamıyor düşündüklerini aynen ifade ediyorlar, iç işleri bakanı  Efkan Ala Anayasal düzeni değiştireceğiz diyor bakın dikkatle okuyun Anayasa yı değiştireceğiz demiyor anayasal düzeni değiştireceklerini ifade ediyor bunu söylemek bile suçken nasıl söyleyebiliyor , yargıçlar neden görevlerini yapmıyor anlamıyorum . ülkenin iç ,işleri bakanı laik düzeni, üniter yapıyı, toprak bütünlüğümüzü Atatürk ile gelen tüm güzellikleri yok edeceğiz diyebiliyorsa Türkiye ‘nin üstünde kara bulutlar artık yağmura dönüşecek ve milletin üstüne yağacaktır demek. Tek sansımız var oda 2015 genel seçimleri bu seçimlerde bunlara bu millet oy verirse yandı keten helvası. PKK ile ihanet süreci kullanılıp Türkiye’nin ulus devlet yapısı değiştirilerek, federatif yapıya dönüştürülmeye çalışılıyor. Böylece hem sınırların, hem de siyasi rejimin değiştirilmesi hedefleniyor. Sözüm ona çözüm süreci adındaki aldatmacanın altında Türk ulus devletinden vazgeçilerek federal bir yapıya dönüştürülmesi yatıyor. Bu şekilde bölgenin haritaları yeniden dizayn edilmek isteniyor. Amerika düğmeye bastı bizi yönetenlerde her şeylerine evet diyor orta doğu coğrafyası şekillenecek burada kaybeden Türkiye olacak tek umut milletin bu ihaneti görmesi ve 2015 seçimlerinde AKP sine oy vermemesi.

           Evet beyler kimse artık aldanmasın istenilen olay anayasal düzenin değişmesi. Burada oyunun adı şu artık açığa çıkmıştır ki, Tayip Erdoğan AKP ve zihniyeti, ulus devleti ortadan kaldırıp, Türkiye’yi federal yapıya dönüştürmek burada PKK’yı bir araç olarak kullanıyorlar. Kurtuluş savaşlarında atalarını kaybeden küresel güçler ve diğerleri ABD,İngiltere, İsrail istediği Türkiye’nin bölgede, parçalanmış güçsüz bir ülke olarak hayatını sürdürmesi onlar yüz yıldır bu kin nefretle bu güne geldiler bu günde istedikleri gibi oynayabildikleri iktidarı gördüler intikam alıyorlar. Dünyada bu güne kadar itibar kaybeden devletlerin içerisinde ilk sıradayız bu ne kadar daha sürecek işte bunu cevabını Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı verecek 2015 seçimleri onun için çok önemli artık millet makarnayı , kömürü üç beş kuruşluk şahsı çıkarı bir kenara birakacak ülkenin bölünmez bütünlüğüne ve laik cumhuriyetin varlığını sürdürmesi yönünde taraf olacak, susmayacak haykıracak.

        Sevgili dostlarım bunların yapmak istedikleri iş dinimizde bile yeri olmayan işlerdir. Almışlar ellerine yüce Kuran’ı çok seviyorlar yalanla dolanı, Vallah yoktur bunların dini imanı , halkı soyanlardan Müslüman olur mu. Reza  Zarraf’ın elini eteğini öptüler, rüşvetleri bir çırpıda yuttular, halkın parasını kutulara koydular, böyle sahtekarlara memleket teslim edilir mi. üzülme halkım bir gün güneş doğacak, işte o an haklı hakkını alacak, elbet bir gün bir Mustafa Kemal daha gelecek, Atatürk’e sövenden insan olur mu. Meçhul asker der ki bu milleti yoldular, sonunda Atamızın da mirasına kondular, kat trilyonluk saraylar yaptılar böyle insanlara oy verilir mi. evet beyler tek umut önümüzde ki genel seçimler ülkemiz ya bölünecek, laik cumhuriyet gidecek yada Atatürk’ün bıraktığı miraslarla devam edilecek karar sizin . 
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5208