KAZANDINIZ

Sevgili dostlarım Hopa belediyesi seçimlerini AKP si kazandı ve onlara ben kazandınız diyerek tebrik ettim ilçemize ve ülkemize hayırlı olsun temennisini sundum ve isteklerimi ilçem adına sıralıyorum.

 Öncelikle şunu unutmayın  sayısal sonuçtan doğan bir seçim kazandınız bundan sonra yapmanız gereken ilk iş sizlerinde inanmadığı bir sonucun etkisini üstünüzden atın ve iş yapın. Başkanın işine karışmadan milleti   kızdırmadan ilçenin yapısını  göz ardı etmeden tek düşünceniz hizmet olsun. İktidar arkanızda ekonomik güç bankanız da Hopa da yanı başınızda sizlerin  başarısız olma lüksünüz yok. Dört yıl sonra ne  yapalım biz bu kadarını yaptık deme lüksünüz hiç yok.

                         Şunu açık ve net yazıyorum  ben başarısız olursunuz inşallah diye bekleyenlerden değilim tam tersi ilçem adına yapacağınız tüm güzel  işlerin yanında olur sizleri alkışlarım. Sayın başkanı sıkar işine karışır her kafadan bir ses çıkarırsanız eşleştirir  hiç birinize acımam. Evet geldiniz seçildiniz kazandınız ama daha hiçbir şey başarmadınız.  Kadronuzu kuruyor, yeni insanları işe alıyor bu sizin bileceğiniz bir iş ama aldığınız  kişileri iş yapar mı Hopa ya bir şey  kazandırır, bir taşın üstüne bir taş koyar diye düşündünüz mü? Yoksa kazandığınız seçimin vefa borcunu mu ödediniz. Bunlar için bir şey  yazmak bu gün  için mümkün değil bekleyeceğiz göreceğiz verecekleri her hizmetin takipçisi olacağız hak ederlerse avuç içimizin patlayacağı kadar alkışlayacağız.

                             Evet bir marka olan ilçeyi çok istiyordu sayın başbakan yarınları düşünmeden eşkıya dedi bize oysa ilçeme eşkıyalar onlarla gelmişti ama suçlanan bizler olduk şimdi gelsin görsün yapın bir şeylerde hizmete kendileri açsın ama sakın ola ağustos  ayında  cumhurbaşkanı olursa ne yapalım liderimiz  hükümet değil bir şey yapamıyoruz demeyin sayın Kassımoğlunun onda birini yapın ben sizleri yine alkışlayacağım. O insan her şeyi kendi aklı kendi becerisi kendi görüşü ve birikimi ile yaptı şimdi sıra sizde başarısız olma  şansınız yok siz oy verenler çok şey bekliyor sizden haydi başarılar bizden.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4733