KENDİMİ ARIYORUM

KENDİMİ ARIYORUM
Sevgili okurlarım beğenir veya beğenmez Bu sizlerin takdiri 10 yıla aşkındır değer verdiğim Artvin post gazetesinde yazı yazarım. sizlerin konuğu olurum her zaman Onur duyduğum bir artvin var ama son yıllarda nazar değdi. Benim Vilayetime gerçekleri görmeden hayallerinin umutlarının peşinde koşar oldu Artvin Merkez bile değişti iktidara katkı sağladı mutlaka kendinize göre bir de doğrunuz var ama ülkenin doğrularını görmemekte ne hakkınız var! işte bunu Anlamadığım için kendimi arıyorum nasıl yardımcı olabilirim diye düşünüyorum.
Bakın beyler Hayat 12 torba kömür ile 12 kilo makarna değildir. Hayat geçmişe bağlılık geleceğe Aydınlık kazandırmaktır. Nokta kadar çıkar için virgül kadar eğilme bir yaşam şekli değil. Ne olursa bana da aynısı olur düşüncesidir. Gelecek günleri birlikte yaşayacağız birileri verdiği oydan pişman olacak değerleri iyi ki ben vermemişim diyecek. Milli değerlerin örf ve adetlerin ülkenin gururu ile iktidarı Bu ülkede bir kişi için böyle bir değişime uğradı ise ben kendimi arıyorum demekle haksızmıyım.
Evet beyler çok konuşulacak 4 yıl bizi bekliyor Sayın Davutoğlu Bu seçimin galibi ama kendisi bile buna inanmıyor Nasıl oldu bu diye merak ediyor işte bakın beyler unvanınız, mevkiniz, kişiliğiniz ne olursa olsun bu memleketin bir gerçeği vardır O da millettir.Bu yüce millet sizi 1 Kasım da zirveye çıkardı dikkat edin oradan bırakmasın Çünkü çıktınız yer çok yüksek demokrasiyi araç olarak görenler şayet Bu seçimden bir ders çıkaramıyorlar onların bu ülkeyi yönetmeleri mümkün değil tarihten kalma Kin ve nefretlerini yenemeyenler Benim ülkemde Barış sözcüğünden söz edemezler.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 881