KENDİNİZE GELİN‏

Merhaba sevgili dostlarım kara bir hafta sonunu geride bıraktık ülkemizin şeref konukları Barzani, şarkıcı İbo ve 36 yıldır gelmeyen

Merhaba sevgili dostlarım kara bir hafta sonunu geride bıraktık ülkemizin şeref konukları Barzani, şarkıcı İbo ve 36 yıldır gelmeyen şivan’mı ne bu adam yıllardır p.k.k yı desteklemiş, kürt devleti mutlaka kurulacak demiş ve en sonunda da günün birinde Türk hükümeti benden özür dileyerek davet edecek diye beklemiş . adamın dediği çıktı 36 yıl sonra ülkenin başına biri gelmiş ve bu insanla birlikte katil Barzani yi  Diyarbakır ilimize açılışlar bahanesi ile açılıma destek hikayesi adı altında davet etmiş . Allah aşkına o günü  T.V.  kanallarından seyredip vicdanı sızlamayan  ülkede bir tek yurttaş var mı idi acaba! Ben  şoka girdim seyrederken Başbakanın yabancı bir devletin konuğu imiş gibi algıladım, bir iki göstermelik Türk bayrağının dışında Türkçe ne bir yazı nede söz vardı Başbakan tercüman sayesinde konuşanları dinliyor, şaşkın şaşkın sağa sola bakıyordu inanın bir Türk vatandaşı olarak Başbakanın düştüğü hale üzüldüm, kendini tamamen Amerika nın arzularına adamış onların dediğini yapmak için çırpınan ama içi kan ağlayan bir Tayip Erdoğan seyrettim .ben kendini bu derece üzecek bir iş yapan birine  hiç tanık olmadım.

              Evet tarih boyu af edilmeyecek bin sene sonra bile konuşulacak bir işe imza attılar. Sayın Başbakan yaklaşan seçimler için Barzani denen katil ve şarkıcı  geçinen çapulculardan yardım istiyor kürt halkının kendisine oy vermesi için onları aracı tutuyor. Soruyorum kendilerine siz orda barış adı altında ihanete imza atarken diğer taraftan askerlerimizi kurşunlayan teröristlerin farkına vardınız mı? . birkaç oy uğruna milyonlarca insanın üzülmesine nasıl seyirci kalabildiniz , yıllardı dağlarda savaşıp şehit olan çocuklarımız hiç mi aklınıza gelmedi, Barzani denen katilin desteği ile kaybettiğimiz bir trilyon dolara yakın para bu ülkenin değimli idi?. Şu an bile p.k.k lı teröristler Barzani denen sahsın memleketinde yaşıyor neden onların iadesini istemediniz de oy istediniz, bu ülke sizden sonra da var olacak ne hakkınız vardı gelecek nesile  bölünmüş bir Türkiye göstermek. Atalarımız bizlere bölünmemiz için emanet etmemişti bu ülkeyi, Kürtleri onurlandırıp diğerlerinin onurları ile oynamak hiç mi rahatsızlık vermiyor size şayet vermiyor diyorsanız sizle ciddi rahatsızsınız demek oluyor ki buda ülke yönetiminden uzaklaşmanız gerek demektir.

                Sevgili dostlarım komşu devletlerle hiç geçinemeyen Sayın Başbakan bir komşu devlet yaratmak için hafta sonunu Diyarbakır da geçirdi Kürtçe ağıtlar, şarkılar eşliğinde açılışlar yaptı katil ağırladı yarınlarda o komşumuz olacak Başbakan yine geçinemeyecek ülkemize bela kalacak işte onun için iş bizlerde mart seçimleri artık daha da önemli savaşacak bir komşu istemiyorsanız bu iktidara dur deyin ne belediye nede il genel meclisine bunlardan kimseyi göndermeyin, kendinizi düşünmüyorsanız gelecek nesillerinizi düşünün doğmamış çocuklar bela bırakmayın, Başbakanın barış sözcüğüne inanmayın kendi gibi düşünmeyen insanlara tahammülü olmayan bir kişinin barıştan söz etmesi mümkün değil artık kendimize gelmeli ülkenin gidişine dur demeliyiz. 

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8459