KİM KAZANACAK

Sevgili dostlarım millet belediye seçimlerine odaklandı.

Hopa da altı parti seçime giriyor hepsi ben kazanırım diyor oysa biri kazanacak beşi kaybedecek. Burada kazananın Hopa olması lazım bunun içinde bu güne kadar yapılmayan işleri yapanın devamı gerek mevcut belediye kısa süre içinde çok şeyleri başarmış zor yapılmaz, olmaz denenleri yapmış ve işimiz bitmedi diye tekrar aday olmuş ben bunu anlıyorum da diğerlerini anlamıyorum. Bu güne kadar Hopa için ne yaptınız? İktidar partisi siz yanı başımızda Arhavi ilçemizi kaza ile  kazanmanıza rağmen bu güne kadar yaptığınız bir iş var mı? bir festival düzenliyorsunuz o da ülkeye mal olmuş sanatçı kardeşim Cengiz Kurdoğlunun sayesinde. Bana yaptığınız başka bir işinizi gösterinde bende diyeyim ki bakın bunlar Arhavi de yapmışlar Hopada  da yaparlar diye yazayım.

                     Bakın beyler Hopa bir marka AKP si bozulur diğerleri ile sıkıntı yaşar, kimin döneminde o unvanı aldı ise onla devam etmek gerek. Altı parti yarışıyor biri  bağımsız çıkamadı bir tabela partisini  tutundu bir diğeri ülkenin büyük bölümünde aday  çıkarmadı unutmayalım diye  ilçemi reklam için  seçti. İktidar partisi  ilçemi yese doymaz böyle olunca millet biliyor  ki kazansa da ilçesine bir şey  yapılmaz. MHP  mecliste yeri  var aday çıkarmasa olmaz. Saadet partisi kaç kişi  olduk hesabı peşinde  geriye kim kaldı hizmet veren olmaz denen işleri başaran CHP si işte seçimi bu parti kazanır.

                      Evet  Hopa da yaşayan sevgili dostlarım belediyecilik hizmet işidir kim daha iyi hizmet ediyorsa onun kazanması gerekir. Mevcut  belediyenin garantisi yaptıkları işler bunun devamı için partili  olmak gerekmiyor yaşanılır bir ilçe isteyen herkes buna destek olabilir. Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok. Onun için birileri macera peşine koşup ilçemize  zarar vermesin. amaç hizmetse yapıldı yapılacak işler yok mu var en iyisini kim yapar ilkleri başaran bu belediye  işte onun için kazanır diyorum. Ben bu konuda çok iddialı konuşuyorum çünkü ilçemde ki tüm  görüşte ki insanları tanıyorum onlar asla nankör olamaz yapılan işleri unutamaz  benim halkım hep  doğrunun, çalışkanın yanında olmuştur bundan en ufak bir şüphe  duymadığım ve halkıma güvendiğim  için mevcut belediyenin devamı için  oy kullanacaklarını düşünüyor hepsine saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4949