KİM OĞLU DERLER SİZE

Sevgili dostlarım cumhurbaşkanlığı seçimine saatler kala adaylardan Tayip bey saçmalamaya ve kişileri ırkından ötürü aşağılamaya devam ediyor.
 Ülkenin bir numaralı koltuğuna aday olan biri herkese sevgi ve saygı ile yanaşıp ırkları konuşmaması gerekirken tam tersi durumu insanların yarınları için düşünmek zorunda bırakılması tedirginlik yaratıyor. Evet sayın başbakanım on iki yılı aşkın süredir iyisi ile kötüsü ile bu ülkeyi yönetiyorsun size geçen gün televizyon konuşması hiç yakışmadı. Size sorulan  çanak soruları cevaplamanızı anlarım  ama sizin bana da Gürcü diyorlar daha kötüsü  vahim olan Ermeni de diyorlar dediniz. Bu ne demek insanlar ırklarını seçmedi ki siz yargılıyor onları kıracak şekilde konuşuyorsunuz. Ülkemizde  binlerce Ermeni asıllı Türk vatandaşlarımız var sizden çok belki de TC ye bağlı toprak  bütünlüğümüz Atatürk ilkelerine ve laik  cumhuriyetimize  son derece sadıktırlar.  Ben kendini ne hisseden   herkese saygı duyarken siz cumhurbaşkanlığına aday olmuş biri olarak Ermeni yurttaşlarımız için kullandığınız sözleri kınıyor bir kez daha  size oy verilmemesi gerektiğini tüm dünyaya haykırıyorum.

                            Evet sayın başbakanım siz bir siyaset adamı değil içinde kin ve nefret besleyen insanları ırklarından ve dinlerinden ötürü hedef gösteren biri olarak Türk  tarih kitaplarına  geçeceksiniz tüm olumsuz sözlerinize rağmen ben size asla saygısızca konuşamam, kırıcı bir söz söyleyemem. Çünkü sizin seçmenlerinize saygım var onları bile yanıltıyor  yarınları için endişeye sokuyorsunuz değil Türkiye cumhuriyetinin cumhurbaşkanı dünyanın tek lideri siz olsanız ne olur değer mi insanları kırmaya niçin unutuyorsunuz  sizde bir insansınız kırdığınız kişilerde bir insan Allahın  yarattığı kullar hakkında sizin karar vermeniz ne kadar doğru Allah aşkına bir düşünün siyasetçinin ne konuşacağı değil neyin konuşmayacağını bilmesi gerekirken her sözünüz yeni düşmanlar oluşturuyor. Biz barışı dostluğu  seviyoruz tarih boyu savaşlardan en çok çeken bir ülkeyiz bu savaşlarda on altı dev bir imparatorluğu kaybettik elimizde kalan tek yer Türkiye  size rağmen burayı kaybetmeyeceğiz ve bölünmeyeceğiz.

                         Sevgili okuyucularım size bir fıkra yazayım adamın birinin üç çocuğu varmış ve onlara her gün siz adam olmazsınız diye kızarmış. Çocuklarının biri gurur etmiş hırslanmış ve okumuş devletin önemli bir makamına yönetici olmuş ve   günün birinde babasına görevli göndermiş ve ayağına getirtmiş. Baba makama girer girmez oğlu ile karşılaşmış ve oğlu babasına sen bana hep adam olamazsın diyordun bak okudum devlette bir makam sahibi oldum demiş. Baba yere bakarak ben sana devlette makam sahibi olamazsın demedim ki adam olamazsın dedim diyor.  Yani okumuş makam sahibi olmuş ama  babasına görevli gönderip mevcutlu makamına getirtmiş babanın sözü bu yüzden ve o baba çok haklı çıkmış.

                      Değerli okuyucularım başbakanı bizler gibi insanlar yoldan çıkardı onun her sözünü alkışlar her eleştirdiği kişileri yuhlarsak  o da iyi bir şey yaptığını düşünerek saçmalamaya devam eder ona bir ceza vermeli ve dur demelisiniz böbürlenmeyin yeter artık sizden büyük Allah var söylemeli ve sandığın içinden çıkarmamalısınız bunu başarırsanız hem ülkemiz  kurtulur hem de insanlık alemi rahatlar aşağılanmaktan çıkar. Şimdi soruyorum size sayın başbakanım ırkınız beni hiç bağlamıyor ama sizin ayrımcılığınızdan ötürü bu soruyu sorma zorundayım. Benim için Gürcü, Ermeni o bu  diyorlar diyorsun sen Türk olduğunu da söylemiyor Türk milleti demek ağzına çıkmıyor peki söyle bana nesin sen. Allahın bir kuluyum desen inanırım ama diğer kullarından neden rahatsız oluyorsun. Onları da yaratan yüce Mevlam olduğunu niçin unutuyorsun.
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 5295