KİME NE VERDİNİZ‏

Sevgili okuyucularım bu iktidar sayesinde ülkede öyle bir hava oluştu ki acaba terörle mücadele eden,

  Sevgili okuyucularım bu iktidar sayesinde ülkede öyle bir hava oluştu ki  acaba terörle  mücadele eden, binlerce şehit veren güvenlik birimleri  PKK denen bebek katillerine  hoş görünmek için onlarla mücadele  eden güvenlik birimlerini savaş suçlusu mu sayacak. Dedikleri  söze bir  bakın  PKK durup dururken  savaşı  başlatmamış onlara göre  bu savaş  ezilmişliğe  kürt kimliğinin tanınmamasına karşı bir  baş kaldırmakmış. Kürt kimliğinin özgür olunması içinmiş. Bu terör örgütü  bunun   mücadelesini veriyormuş.  Devlet şiddet uygulamış ve mağdur kaldıkları için teröre baş vurmuşlar yani kısacası PKK yı haklı çıkarmanın peşine düşmüşler  böyle beyinler ülkemizi yönetiyor inanın dünya da bunlar gibi düşünen  hiçbir yönetici yok.

                            Evet her şeyi oy için iktidarı sürdürebilmek için yapan AKP iktidarı  dershaneler  yüzünden arası açıldığı Fettullah  cemaatine  ne istedikte   vermedik diyor. Bunu  Allah böyle konuşturdu şimdi yüreğiniz varsa onlar ne istedi sizler ne verdiniz  hadi verdiğinizi saklayın diyelim. Peki onlar sizden  ne istedi çıkın bu insanlara anlatın. İslamiyetin kesin bir kuralı da ülkeyi yönetenler adil ve adaletli olacak buyurur. Siz bu söze saygılı iseniz çıkar istediklerini anlatırsınız. Şahsi çıkarlarınız için kullandığınız o kutsal İslam  gün gelecek sizleri tarihin derinliğine gömecek. Bundan benim şüphem yok ama Allahın acelesi yok ülkemin sizlerden kurtulma aciliyeti  var.

                            Sevgili dostlarım barış süreci yarın ellerinde patladı mı bunlar çıkacak ne istediniz de  vermedik diyecekler. PKK uyuşturucu çeteleri  oluşturup dünyayı zehirlemesi çoluk çocuğa acımadan katletmesi  haraç çeteleri kurup para toplaması, kara para aklaması bunlar için kürt halkını  özgürleştirme oluyor. Ülkenin başbakanı terör  örgütünü  kuzey ırakta koruyup kollayan her türlü olanağı sağlayan, işlemiş oldukları cinayetlere ortak olan Barzani  denen katili ağırlamakta kürt halkının özgürleşeceğini mi sanıyor. Türk güvenlik birimlerine hakarete  varan sözler sarf eden, PKK terör örgütünü öven sözde sanatçı ile barışı mı getireceğini sanıyor. Hiç kimsenin onuru ile oynanmamalı. Kürt yurttaşların  oylarına göz diken  bu iktidar diğer yurttaşları garantimi görüyor.

                        Evet biz terörden çok çektik bunun kurtuluşu  var ve  kurtul değildir,devlete karşı suç işleyenlere af çıkarmayı düşünmek hiç değildir. Binlerce şehitleri unutup siyasi çıkar içi onları inciltmek ülkeyi yönetmek demekse bu asla ve asla bu milletin yarınlarda kabul edebileceği bir iş hiç değildir. Sıkılan yumrukla barışı konuşmak akıllı insanların yapması gereken bir iş değil. Bu devleti bizlere  bedel karşılığı teslim edildi  bedelleri de  canları oldu. Biz şimdi yaşayan nesiller olarakta onlar gibi canlarımızı gerektiğinde veririz. Ama Amerika  istiyor diye böldürmeyiz, size de daha fazla tahammül edemeyiz. Onun için mart seçimlerinde bu halk size  gereken cevabı verecek ve gönderecek.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 4513