KIRGINIM‏

Sevgili dostlarım bir süre oldu seçim bitti ama izi bitmiyor çok rahat kazanılacak bir seçimi kısır çekişmeler, şahsi çıkarlar kin ve nefretin mağduru olduk.

 Ben bizden olmayan diğer partili  taraflara bir  şey söylemiyorum onlarda bir yarışın içinde idiler ve bunların biri kazandı kendilerini ve seçmenlerini kutluyorum benim kırgınlığım benim partilim ile. Şimdi soruyorum onlar sizler çıkar uğruna veya başka bir şey için oy vermediniz sakın olan beni yanlış anlamayın ben kırıldım  ama sizler kızamam çünkü ben ilçemde sizler siz yaşayamam. Şimdi soruyorum bir veya iki belki üç kişiye kızmanız beş bin dört yüz küsür oy veren insanları üzmenize değdi mi? ülke çapında marka olan  ilçemiz değerini dondurdu çıkarınız yerine geldi mi size rağmen ben sizleri sevmeye devam edeceğim asla ben siz olmayacağım.

                           Evet kendilerini ilerici, aydın, devrimci, halkçı gören dostlarım size kırılmadım siz dünde bugünde yarında hep aynısınız herkese muhalefet  halka rağmen solcusunuz şunu bilin artık bu halk düşündüğüz yönetim şeklinin halkı değil siz isterseniz düşüncenizi erteleyin  halkın içine girin onlar ne istiyor önce onu öğrenin ondan sonra bir karar verin. Ben  çok yorgun, kırgın biri oldum inanın son seçim beni ilçemde bir hayli üzdü. Kaybedilen seçimden çok iki yüzlü insanların durumu düşündürdü beni oysa Hopa bunu hak etmemişti bireysel küskünlükler haklı değildi onlar yine küs kalsalardı onlarla ama ben onlara hiçbir kötülük yapmamıştım.

                            Sevgili dostlarım yaşanılan bir seçim süresi var ben inanıyorum ki benim  kırgınlığıma neden olan kişiler şu an benden üzgünler düşünemediler onlar nasıl olsa kazanırlar dediler ama olmadı işte demek onlarsız olmuyor ben dünde bu günde yarında onlara önem  vereceğim çünkü onlar yoksa bende kendileri de kırılıyor. Kıranda kırılanda üzülüyorsa burada yapılacak tek iş var geçmişi unutup yarınlara iyi bir şekilde hazırlanmak  beni kıranlar  zoru başardı şimdi ben onları kolaya  davet ediyorum ben unuttum olanları sizde unutun gelin yarınlara umut olun.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8583