Kızmalı mıyım

Sevgili dostlarım son günlerde sürekli yazdım gün kızma, darılma, şahsi çıkar için partiyi terk edip ağlama günü değil. Ben kırk yıldır CHP sini hizmet ettim il genel meclisi aday oldum örgüt

Sevgili dostlarım son günlerde sürekli yazdım gün kızma, darılma, şahsi çıkar için partiyi terk edip ağlama günü değil. Ben kırk yıldır CHP sini  hizmet ettim il genel meclisi  aday oldum örgüt beni göstermedi ben ne yapmalıyım kızıp ayrılmalı mı yoksa sıkı sıkıya partime sarılmalı mıyım? Benim yerime kim olursa olsun partisine sarılır bende öyle yapıyorum ülkemin bölünmesi, laik cumhuriyetin değişmesi, soygunların yasal olduğu bir ülke de vatanın milletini kendini seven her yurttaş bu olumsuzlukların karşısında küsme hakkı yoktur benim ise hiç yoktur ben bedel ödemiş on iki eylül darbesinde saatlerce işkence görmüş Atasına ve halkına gönülden bağlanmış biri olarak aday göstermediler diye kızmalı mıyım asla beni  göstermeyen ilçe  örgütüne ben ve benim  gibi arkadaşlar seçti. Evet şu an  için  örgüt  çalışamaz durumda hiçbir kararı ortak akılla alamaz durumdalar onlara da üzülüyorum ama suçlamıyorum. Siyaset uzun bir maratondur sonucunu halk belirler beklemesini ve dik durmasını bilmeli.

                      Evet açık  ve net yazıyorum kimse partisine küsmeyi benim demokratik hakkım demesin kendi hakkında verilen kararı eleştirsin neden desin kararı neye göre aldınız. Kendi iradenizle tartışarak  oy birliği ile alınmış karar mı desin ama asla ve asla ülke uçurumun eşiğinde iken oyuncağını kaybetmiş çocuk gibi ağlamasın, şahsi çıkarları için kimse siyaset yapmasın. Ülkemin geleceği söz konusu olduğu yerde birileri kolumdan tutsa beni bakan   yaptı dese inanın istemem. Önümüzde aydınlık bir gün için büyük bir fırsat var. 30 mart seçimlerinde hem belediyeyi hem de üç arkadaşımızı il genel  meclisine  gönderebiliriz. Yeter ki örgüt çalışsın kimse aday olan kazansın deme lüksüne sahip değil seçimler iyi organize olmuş  kararlı, dik duran, doğruları yapan teşkilatlar ile alınır. Hopa CHP si ilçe örgütü şu an sıkıntı da nedenini söylemiyorlar ama ben bu  partiye yıllarımı verdim particiliği  merhum Rüştü Topaloğlu, Osman Küçükali,  Vural Beşiroğlu, Gültekin Toksoy,Turan Altıntaş, gibi  büyüklerimden öğrendim mekanları cennet olsun. Şu an mevcut başkanım sayın Fehmi Ustabaş   benim desteklediğim bir isim ama onun  için üzülüyorum. Kendini yalnız hissediyor ama etmemeli o koltukta var olduğu süre ben emrindeyim.  Kim ne yaparsa yapsın ben hata yapmam.

                         Sevgili okuyucularım önümüzde  zor bir süreç var rakibimiz iktidar acımasız, devletin tüm kurumlarını işkal etmiş, siyasete bağlamış yalanı çok iyi kullanmış kutsal dinimizi ağızlarından düşürmeden tüm soygunları yapmış kişiler bunlara karşı sandıkta birleşir tek ses tek yürek olursa sandığa gömer ülkemizi kurtarırız. Bunun aksini düşünmek bile istemiyorum. Biz istesek başarırız yeter ki örgütte istesin. Saygılarımla.

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 3931