KORKAKLAR‏

KORKAKLAR‏
 Değerli okuyucularım bu iktidar geldiği ilk günden itibaren tek korkusu vardı o da asker çünkü yapılacak bir darbe (Allah korusun) iktidarı ve onun başındakileri hem saf dışı bırakır hem de yargılanıp  hesap vermeleriyle  sonuçlanırdı. Bunların önüne geçmek için uzun  süre düşündüler. Cemaat ile bir oldular adına balyoz koydular düzmece ifadeler sahte tanıklar ile bir dava  icat ettiler. Ordumuzun en üst kademesi ve yüzlerce subay bu dava nedeniyle tutuklandı tasfiye dildi yıllarca hapis yatırdılar. İnsanlığı bırakın bir yana bu yapılanlar tamamen hukuk dışı bir olaydı üzülerek yazıyorum ki devletin adalet dağıtmakla yükümlü bazı savcı ve hakimlerde bu tezgaha alet olmayı içlerine sindirdiler.

                     Evet onlara göre ordu artık temize havale edilmişti. Kendileri rahat bir nefes almışlardı. Bütün bunlar olurken AKP  iktidarının en büyük yardımcısı destekçisi ve gönüllüsü adına cemaat denilen kurumdu. O sırada AKP cemaat kavgası  henüz çıkmamıştı devleti ikisi birlikte yönetiyordu. Gün geldi güç tartışması çıktı buna parasal çıkarlarda eklenince aralarına kara kedi girdi. Devlet yönetiminde alt ve üst  düzeyde ne kadar cemaatçi bilinen varsa temizlenmesine karar verildi. Temizlik önce yargıda sonra polisle başlatıldı.

                       Sevgili okuyucularım geldiği günlerden bu güne kadar hep devletle kavga ettiler önce asker şimdi polis 1786  emniyet müdürü emniyet amiri arasında emeklilik hakkını henüz kazanmamış olanlar var. Şimdi onlar ne olacak ne yapacak yazık değil mi on insanlara neden devletin memuru olan kişileri hedef tahtasına oturtup  halkın önünde küçük düşürüyorsunuz. Yeter artık polisten elinizi çekin onların bağımsız bir devlet memurluğu yapılabilmeleri için en gerekirse yapın. Sizlerin işi devlet ile  el ele verip milleti yönetmektir. Polisleri suçlu göstermekle devlet yönetilmez. Siz dünyanın en korkan insanlarısınız bana dünyada bir örneğini gösterin devletin  askeri ile uğraşan siyasi bir yönetim gecesi gündüzü olmayan iki kurumu şaibe  altına soktunuz. Şimdi seçim zamanı bu millet sizi sandığa sokacak ve içinde bırakacak
Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 8140